-10% zniżki w aplikacji. POBIERZ >>   Pokaż teraz

Pompy

4
Producenci
62,08 zł
Cena za sztukę: 62,08 zł

Pompa tłokowa do oleju 16-18l/min YATO YT-0712

91,18 zł
Cena za sztukę: 91,18 zł
91,18 zł
Cena za sztukę: 91,18 zł

Pompa transferowa do oleju 0,5l YATO YT-0707

66,93 zł
Cena za sztukę: 66,93 zł
66,93 zł
Cena za sztukę: 66,93 zł

Pompa rotacyjna do paliwa YATO YT-0715

886,58 zł
Cena za sztukę: 886,58 zł
886,58 zł
Cena za sztukę: 886,58 zł

Pompa adblue LASER LSR 7145

295,85 zł
Cena za sztukę: 295,85 zł
295,85 zł
Cena za sztukę: 295,85 zł
Chwilowo niedostępny
Chwilowo niedostępny

Pompa ręczna do oleju YATO YT-07115

106,70 zł
Cena za sztukę: 106,70 zł
106,70 zł
Cena za sztukę: 106,70 zł
Chwilowo niedostępny
Chwilowo niedostępny
129,98 zł
Cena za sztukę: 129,98 zł
Chwilowo niedostępny
Chwilowo niedostępny

Pompy warsztatowe - do oleju, paliwa i innych płynów

Narzędzia i akcesoria warsztatowe, to świetny sposób na usprawnienie swojej pracy. Bez narzędzi i sprzętu warsztatowego trudno sobie wyobrazić dokonywanie niektórych napraw, czy czynności serwisowych. Właśnie dlatego do oferty sklepu internetowego Ucando.pl trafiły różnego rodzaju narzędzia oraz akcesoria, które znajdują zastosowanie zarówno w specjalistycznych i profesjonalnych warsztatach samochodowych, jak i w garażach majsterkowiczów. Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego oraz do szybkich i wygodnych zakupów online.

Wybieramy najlepsze wyposażenie warsztatu

Dobór odpowiedniego wyposażenia do warsztatu jest bardzo istotny. To właśnie te decyzje rzutują później na naszą efektywność oraz jakość przeprowadzanych napraw. Wybierając sprzęt warsztatowy, trzeba koniecznie wziąć pod uwagę kilka dodatkowych aspektów. Do kluczowych rzeczy, które należy przemyśleć, możemy zaliczyć m.in. to, w jaki sposób będziemy wykorzystywać dane urządzenia lub maszyny. Trzeba również dobrać odpowiednie produkty do naszej przestrzeni, a także rodzaju wykonywanych napraw. Kolejnym aspektem na liście jest to, jak zaawansowaną wiedzę z zakresu mechaniki posiadamy oraz ilość miejsca i przestrzeni w garażu.

Jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie przedstawione parametry, to będziemy w stanie dobrać najlepiej dopasowany do naszych potrzeb sprzęt. Będziemy mieć również pewność, że będzie on w stanie sprostać naszym oczekiwaniom, a my w pełni wykorzystamy jego potencjał.

Jaki sprzęt warsztatowy warto mieć pod ręką?

Zarówno w specjalistycznym warsztacie, jak i w przydomowym garażu przydać się mogą niemalże wszystkie narzędzia i sprzęty. Zaczynając od podstawowych kluczy oraz śrubokrętów, idąc dalej przez elektronarzędzia, aż po różnego rodzaju pompy.

Jakie pompy warto mieć w swoim garażu?

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów pomp, które znajdują zastosowanie w motoryzacji, a konkretnie mechanice pojazdowej. Wśród nich możemy wyróżnić m.in. takie typy jak: pompa tłokowa, pompa rotacyjna, pompa do oleju, pompa do paliwa, czy pompa ręczna. Każda z wymienionych pomp ma nieco inną charakterystykę pracy, budowę, a także przeznaczona jest do różnych czynności serwisowych. Jeśli jednak decydujemy się na pracę z różnego rodzaju płynami i cieczami, które znajdują się w wielu układach i podzespołach każdego samochodu, to taka pompa będzie dla nas bardzo korzystnym narzędziem.

Pompy wykorzystywane do napraw samochodowych

Wyróżniliśmy wcześniej kilka rodzajów pomp, wspomniana została m.in. pompa tłokowa, pompa rotacyjna, pompa do oleju, pompa do paliwa, czy pompa ręczna. Każda z nich znajdzie odpowiednie zastosowanie podczas napraw lub okresowych czynności serwisowych w naszym samochodzie. Od wypompowywania oleju silnikowego, przez usuwanie płynu z układu chłodzenia, po odciąganie paliwa ze zbiornika, wszystkie te prace łączy jedna cecha. Będą znacznie łatwiejsze do wykonania z pomocą odpowiedniej pompy.

Pompy w ofercie Ucando.pl

W ofercie sklepu internetowego Ucando.pl znajduje się duży wybór produktów i akcesoriów do samochodów oraz wyposażenia warsztatowego. Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu oraz do szybkich i wygodnych zakupów online.

Pompy wg producenta

10% zniżki na wycieraczki kod WYCIERACZKA
10% zniżki na wycieraczki kod WYCIERACZKA