-10% zniżki w aplikacji. POBIERZ >>   Pokaż teraz

Piaskarki

8
Producenci

Piaskarka kabinowa 220L, 8 bar ROOKS OK-08.2102

1 764,98 zł
Cena za sztukę: 1 764,98 zł
1 764,98 zł
Cena za sztukę: 1 764,98 zł
269,66 zł
Cena za sztukę: 269,66 zł
253,17 zł
Cena za sztukę: 253,17 zł

Piaskarka kabinowa 90 litrów YATO YT-55840

607,22 zł
Cena za sztukę: 607,22 zł
607,22 zł
Cena za sztukę: 607,22 zł
35,89 zł
Cena za sztukę: 35,89 zł
115,43 zł
Cena za sztukę: 115,43 zł

Piaskarka kabinowa 90L, 8 bar ROOKS OK-08.2101

756,60 zł
Cena za sztukę: 756,60 zł
756,60 zł
Cena za sztukę: 756,60 zł
242,50 zł
Cena za sztukę: 242,50 zł

Piaskarki warsztatowe - kabinowe, ręczne, syfonowe i inne

Każdy mechanik oraz niejeden majsterkowicz doskonale wie, jak bardzo ważne jest posiadanie odpowiednich narzędzi. To właśnie tego typu akcesoria umożliwiają nam często wykonanie niektórych prac oraz napraw, które bez ich użycia nie mają żadnych szans powodzenia. Właśnie dlatego, do oferty sklepu internetowego Ucando.pl trafiło mnóstwo narzędzi oraz akcesoriów warsztatowych, które mają za zadanie wspierać Państwa działania i pomagać w dokonywaniu nawet zaawansowanych napraw. Jeśli więc szukacie tego typu produktów, które pochodzą od renomowanych dostawców i są dostępne w atrakcyjnych cenach, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Wyposażenie warsztatu kluczem do udanych napraw

Wszyscy, którzy zajmują się różnego rodzaju naprawami lub remontami, doskonale wiedzą jak istotne są dobrze dobrane narzędzia. To właśnie dzięki nim możemy sobie znacznie ułatwić i bardzo mocno usprawnić wszelkie prace. Niezależnie od tego, czy planujemy naprawić nasz samochód, wyremontować mieszkanie lub też stworzyć coś od zera, to narzędzia są naszym kluczem do sukcesu.

Wielu fachowców doskonale wie, że nie warto oszczędzać na produktach tego typu. Im lepiej dopasowane do naszych umiejętności one będą, tym osiągniemy lepsze efekty.

Do czego wykorzystywane są piaskarki?

Piaskarki, jak sama nazwa wskazuje, są maszynami pozwalającymi na piaskowanie różnych przedmiotów oraz ich powierzchni. Jest to bardzo przydatne narzędzie, które pozwala na bardzo szybkie i dokładne usunięcie starych powłok oraz warstw ochronnych. Piaskarki często wykorzystuje się, chociażby do usuwania starej powłoki lakierniczej z powierzchni nadwozia samochodu. Dzięki temu nie jesteśmy zmuszeni do ręcznego zdejmowania całej powłoki, co mogłoby się okazać niemożliwe, a na pewno bardzo trudne do wykonania.

Jakie są rodzaje piaskarek?

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów piaskarek. Wśród najpopularniejszych możemy wyróżnić m.in. piaskarki kabinowe, piaskarki mobilne, piaskarki syfonowe, piaskarki ręczne oraz piaskarki do metalu. Każda z nich daje nieco inne możliwości i może być wykorzystywana w nieco inny sposób. Zasada działania jest przeważnie jednak taka sama. Głównym elementem każdej piaskarki jest pistolet, który pod dużym ciśnieniem wyrzuca strugę piasku, który uderzając o powierzchnię, usuwa z niej wszelkie powłoki czy naloty.

Jak wybrać odpowiednią piaskarkę dla siebie?

Wybierając piaskarkę do swojego warsztatu, warto zastanowić się nad tym, do jakich celów będzie ona wykorzystywana. Jeśli planujemy okazjonalnie oczyścić jakieś niewielkie przedmioty, to profesjonalna piaskarka do piaskowania może nie być dla nas najlepszym wyborem. Jeśli natomiast nie mamy stałego miejsca do wykonywania piaskowania, to dobrym pomysłem może być zakup piaskarki mobilnej.

Piaskarki w ofercie Ucando.pl

W ofercie sklepu internetowego Ucando.pl, znajdziecie Państwo duży wybór piaskarek pochodzących od renomowanych dostawców, a które dostępne są w bardzo korzystnych cenach. Jeśli więc planujecie zakup takiego akcesorium do swojego warsztatu, to gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Piaskarki wg producenta

10% zniżki na wycieraczki kod WYCIERACZKA
10% zniżki na wycieraczki kod WYCIERACZKA