Nalewaki warsztatowe

5
Producenci

Nalewak warsztatowy 3l YATO YT-06983

32,01 zł
Cena za sztukę: 32,01 zł
32,01 zł
Cena za sztukę: 32,01 zł

Nalewak warsztatowy 1l YATO YT-06980

21,34 zł
Cena za sztukę: 21,34 zł
21,34 zł
Cena za sztukę: 21,34 zł

Konewka do oleju 3 L ROOKS OK-02.0689

63,05 zł
Cena za sztukę: 63,05 zł
63,05 zł
Cena za sztukę: 63,05 zł

Nalewak warsztatowy 5l YATO YT-06985

41,71 zł
Cena za sztukę: 41,71 zł
41,71 zł
Cena za sztukę: 41,71 zł

Nalewak warsztatowy 10l YATO YT-06987

80,51 zł
Cena za sztukę: 80,51 zł
80,51 zł
Cena za sztukę: 80,51 zł

Konewka do oleju 5 L ROOKS OK-02.0690

84,39 zł
Cena za sztukę: 84,39 zł
84,39 zł
Cena za sztukę: 84,39 zł
Chwilowo niedostępny
Chwilowo niedostępny

Konewka do oleju 1 L ROOKS OK-02.0688

26,19 zł
Cena za sztukę: 26,19 zł
26,19 zł
Cena za sztukę: 26,19 zł
Chwilowo niedostępny
Chwilowo niedostępny

Nalewaki warsztatowe - konewki do oleju silnikowego

Każdy mechanik oraz majsterkowicz doskonale wie, jak ważne jest odpowiednie wyposażenie swojego warsztatu. Odpowiednio dobrane narzędzia i akcesoria pozwalają nam na wykonywanie niektórych prac, a dodatkowo wpływają często na ich jakość i naszą wydajność. Jeśli zamierzamy wykonywać nawet proste naprawy i prace serwisowe, to świetnym pomysłem będzie zainwestowanie w dobrej jakości, przydatne akcesoria warsztatowe. W ofercie sklepu internetowego Ucando.pl znajdziecie Państwo dziesiątki narzędzi do warsztatu, które idealnie sprawdzą się zarówno u fachowców, jak i majsterkowiczów. Gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty.

Jakie wyposażenie warto mieć w swoim garażu?

Odpowiednie wyposażenie warsztatu to takie, które będzie adekwatne do wykonywanych przez nas prac. Jeśli planujemy wykonywanie bardzo podstawowych napraw, nie zamierzamy zajmować się bardziej złożonymi wymianami lub poprawkami, to wystarczą nam z pewnością wyłącznie podstawowe narzędzia. Do tej grupy możemy śmiało zaliczyć różnego rodzaju klucze, śrubokręty, młotki, czy też elektronarzędzia.

Nieco inaczej sprawa wygląda, kiedy jesteśmy nieco bardziej zaawansowanymi majsterkowiczami lub fachowcami w dziedzinie mechaniki. W takim przypadku warto wybrać produkty, których potencjał będziemy w stanie w pełni wykorzystać. Dzięki takim akcesoriom poprawimy wydajność oraz jakość wykonywanych przez nas prac i napraw, co z pewnością przełoży się na nasze zadowolenie i satysfakcję.

Konewki do oleju – dla kogo będą dobrym wyborem?

Oprócz narzędzi warto wyposażyć swój warsztat w różnego rodzaju akcesoria. Jednym z nich jest nalewak do oleju silnikowego, zwany również konewką do oleju. Jest to bez wątpienia akcesorium, które może w znaczny sposób usprawnić i ułatwić naszą pracę.

Konewka do oleju, jak sama nazwa wskazuje, służy do nalewania oleju do naszej jednostki napędowej. Jest to szczególnie przydatne akcesorium podczas pracy z nowoczesnymi silnikami, które często mają ograniczony dostęp do wielu swoich elementów. Dzięki nalewakowi jesteśmy w stanie wlać olej do silnika w czysty i bezpieczny sposób. Jeśli więc wymiana oleju jest zajęciem, które powtarzacie Państwo stosunkowo często, to nalewak będzie idealnym wyborem.

Jak wybrać nalewak do oleju silnikowego?

Wybierając nalewak do oleju silnikowego, warto zwrócić uwagę na jakość produktu. Należy pamiętać, że w warunkach warsztatowych, konewka będzie mieć styczność z różnymi płynami i materiałami. Do tego bardzo ważna jest jej odpowiednia szczelność i wytrzymałość. Decydując się na zakup nalewaka, warto więc kierować się w głównej mierze jego jakością.

Nalewaki do oleju w ofercie Ucando.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo szeroki wybór nalewaków do oleju silnikowego, które pochodzą od renomowanych i sprawdzonych dostawców, a ponadto dostępne są w bardzo korzystnych dla klienta cenach. Jeśli więc szukacie konewek do oleju lub jakichkolwiek innych akcesoriów warsztatowych, to oferta sklepu internetowego Ucando.pl z pewnością będzie dla Was interesująca.

Nalewaki warsztatowe wg producenta

10% zniżki na tarcze i klocki hamulcowe kod TARCZEKLOCKI
10% zniżki na tarcze i klocki hamulcowe kod TARCZEKLOCKI