Dlaczego Ucando?

UCANDO - online zawsze taniej.

Niskie ceny
Mamy jednej z najniższych cen na rynku. Zakupy w Ucando to nawet -50% niższa cena w porównaniu do zakupów stacjonarnych.

Gwarancja najwyższej jakości
Tylko oryginalne części pochodzące bezpośrednio od najbardziej znanych producentów części samochodowych. Na wszystkie z nich obowiązuje

Darmowa dostawa
Kupując części na Ucando masz możliwość skorzystania z darmowej dostawy od 299 PLN. Dodatkowo jeżeli będziesz obserwował nasz profil na Facebooku i zapiszesz się do newslettera to dostaniesz informacje o cyklicznych darmowych dostawach z dużo niższą minimalną wartością zamówienia.

Pełne bezpieczeństwo
Korzystamy tylko ze sprawdzonych sposobów płatności i najlepszych firm kurierskich dostępnych w naszym kraju. Dodatkowo każdy zakup objęty jest pełną gwarancją.

Szeroka oferta
Ponad 2,5 mln części w jednym miejscu.

Obsługa klienta
Pomagamy wybrać części, które najlepiej sprawdzą się w Twoim samochodzie. Dodatkowo stali klienci otrzymują kody rabatowe na kolejne zamówienia.

Wygoda
Zakupy na Ucando to możliwość szybkiego porównania wszystkich potrzebnych części oraz dopasowania ich do Twojego samochodu. W razie wątpliwości nasz Dział Obsługi Klienta chętnie pomoże w wyborze właściwego produktu.

Zadowoleni klienci
Tysiące zadowolonych klientów, którzy kupują u nas regularnie. Ich opinie znajdziesz w Internecie w ramach niezależnych serwisów takich jak Opineo czy Opinie Konsumenckie Google.

Bezpieczny zakup
Nie jesteś pewny zakupu? Skorzystaj z opcji Bezpieczny zakup - darmowy zwrot do 100 dni i na etapie realizacji zamówienia zaznacz właściwy checkbox. Dzięki temu masz możliwość darmowego zwrotu aż do 100 dni!

Wspieraj polskie sklepy
Ucando należy do jednego z nielicznych polskich sklepów z częściami samochodowymi online. Kupując u nas wspierasz rodzimy rynek.

Opineo Ucando