Części do samochodów brytyjskich

Brytyjski rynek samochodowy

Części do samochodów brytyjskichBrytyjski rynek motoryzacyjny jest bardzo specyficzny. Dane wskazują, że jest to jeden z największych rynków samochodowych w Europie pod względem kupowanych każdego roku aut. Ponadto Wielka Brytania jest jednym z największych producentów w branży. Jednak choć istnieje kilka słynnych na całym świecie firm brytyjskich produkujących samochody, próżno wśród nich szukać potentatów w zakresie produkcji aut osobowych klasy średniej. Auta z Wielkiej Brytanii to przede wszystkim samochody luksusowe i sportowe, takich marek jak Jaguar, Aston Martin czy Land Rover.

Wielka Brytania to także ważny gracz na rynku części samochodowych. Produkuje się tu nie tylko części do samochodów brytyjskich, ale również niemieckich, francuskich czy japońskich. Brytyjscy producenci dostarczają auto części na pierwszy montaż, jak również liczne zamienniki części samochodowe do aut brytyjskich i innych. Nasz sklep z częściami samochodowymi oferuje szeroki wybór części oryginalnych oraz zamiennych od brytyjskich producentów, uchodzących za jednych z najlepszych na świecie.

Samochody brytyjskie

JaguarCzęści do Jaguara

Początek marki przypada na rok 1922. Od dziesięcioleci marka Jaguar kojarzona jest z luksusem, prestiżem i szybkością. Jednak Jaguar to nie tylko luksusowe limuzyny, ale również samochody osobowe codziennego użytku w przystępnych cenach. Auto części do brytyjskich aut marki Jaguar to również elementy układów obecnych w SUV-ach, a ostatnio coraz częściej także w pojazdach elektrycznych. Choć główna siedziba firmy wciąż znajduje się w Wielkiej Brytanii, aktualnie Jaguar należy do międzynarodowego koncernu Tata Motors.

 

Land RoverCzęści do Land Rover

Producent rozpoczął działalność pod koniec lat 40. XX wieku. Od początku istnienia firma specjalizuje się w produkcji samochodów terenowych. Dlatego części do samochodów brytyjskich Land Rover to elementy o podwyższonej wytrzymałości, przystosowane, aby radzić sobie w najtrudniejszych warunkach. Kupując części zamienne do brytyjskich aut Land Rover warto inwestować jedynie w części do sprawdzonych producentów.

 

Aston Martin

Części do Aston Martina

Słynny brytyjski producent samochodów sportowych i luksusowych jest obecny na rynku motoryzacyjnym, już od 1913 roku. Przez te lata firma zdobyła sławę na całym świecie, między innymi dzięki udziałom w wyścigach samochodowych. Marka została spopularyzowana również przez filmy o Jamesie Bondzie, w których główny bohater regularnie porusza się srebrnym Aston Martinem DB8.

 

Sklep z częściami samochodowymi do aut brytyjskich

W Ucando.pl znajdziesz szeroki wybór części do samochodów brytyjskich. Nasz sklep z częściami samochodowymi posiada w asortymencie oryginalne auto części oraz liczne zamienniki wysokiej klasy do pojazdów brytyjskich wszystkich cenionych marek. Jednak części do aut brytyjskich to nie wszystko, co mamy do zaproponowania. Nasza oferta obejmuje również liczne auto części wyprodukowane przez brytyjskich producentów, jednak przeznaczone do aut marek zagranicznych, z innych krajów europejskich, ale również azjatyckich, takich jak Nissan czy Toyota.

Popularne modele

Popularne modele Jaguara

Popularne modele Land Rover

Popularne modele Aston Martin

Dodatkowy rabat -7%
Dodatkowy rabat -7%