CYBER MONDAY -10% zniżki na części
Do końca promocji pozostało:
8 8 8 8
1 1 1 1
4 4 4 4
5 5 5 5
0 0 0
1 1 1
-10% zniżki w aplikacji. POBIERZ >>   Pokaż teraz

Części samochodowe do ASTON MARTIN

Wybierz model ASTON MARTIN:

Części do Aston Martin Lagonda Limited 

Brytyjski Aston Martin to producent najbardziej luksusowych samochodów sportowych w Wielkiej Brytanii, jak i niemal na całym świecie. Nazwa marki została zaczerpnięta od legendarnego wyścigu Aston Clinton Hill Climb oraz od nazwiska jednego z głównych założycieli przedsiębiorstwa – Lionela Martina.

Historia marki Aston Martin

Aston Martin został założony z inicjatywy dwóch przedsiębiorców i wielkich fanów motoryzacji – Lionela Martina oraz Roberta Bamforda. Obaj zdobyli doświadczenie głównie ze sprzedaży samochodów marki Singer. Martin zajmował się ponadto wyścigami samochodowymi oraz drobnymi naprawami mechanicznymi.

Przedsiębiorstwo powstało W 1914 r. kiedy Martin i Bamford zdecydowali, że podejmą się produkcji własnych samochodów wyścigowych. Głównym celem było jednak wyprodukowanie samochodu znacznie lepszej jakości niż Sigery. Pierwszy samochód marki powstał zaledwie rok po założeniu firmy i w pełni spełnił oczekiwania zarówno założycieli, jak i publiczności.

Współpraca z innymi koncernami

Od 1994 do 2007 Aston Martin stanowił istotny człon Premier Automotive Group koncernu Ford Motor Company. Powstało w tym czasie kilka udanych modeli. Z kolei od 2013 r. pięć proc. akcji Astona Martina wykupił niemiecki koncern Daimler AG, który podzielił się z brytyjskim przedsiębiorstwem swoimi najnowszymi technologiami.

Luksusowe wyposażenie Astona Martina

Samochody Aston Martin to pojazdy niezwykłe, idealnie dostosowane do gustów klienta i co najważniejsze bardzo precyzyjnie wykończone. Brytyjska marka słynie z nowoczesnego i eleganckiego designu, który od razu kojarzy się z segmentem Premium. Ponadto samochody marki Aston Martin zostały wyposażone w bardzo solidne jednostki napędowe.

Najwyższa jakość części Aston Martin

Nie trudno się domyślić, że skoro auta brytyjskiej marki to luksusowo wyposażone samochody, to i części do Aston Martin będą podzespołami bardzo trwałymi i niezawodnymi. Niezależnie od systemu w aucie, niemal wszystkie części samochodowe Aston Martin to elementy najwyższej jakości, których awaryjność sprowadza się do minimalnego poziomu.

Sprawdź także ofertę części do samochodów brytyjskich.