Dodatkowy rabat -10% na hamulce! KOD TARCZEKLOCKI
Do końca promocji pozostało:
1 1 1 1
5 5 5 5
4 4 4 4
7 7 7 7
0 0 0
5 5 5

Części samochodowe do JAGUAR

Wybierz model JAGUAR:

Części do Jaguar Cars Limited

Jaguar to brytyjska marka luksusowych i sportowych samochodów, której historia sięga 1922 r. kiedy powstała spółka Swallow Sidecar Company. Firma zajmowała się najpierw głównie wyposażeniem motocykli lecz na początku lat 30. podjęto pierwsze próby zaprojektowania samochodu i zaistnienia w branży. Marka należy obecnie do koncernu Tata Motors.

Samochody Jaguar

Brytyjski Jaguar dał się poznać jako producent samochodów, które wyróżniały się przede wszystkim bardzo mocnymi silnikami oraz aerodynamicznym stylem nadwozia. Ponadto marka zasłynęła także dzięki niezwykle wysokim prędkościom maksymalnym. Nie powinno więc nikogo zdziwić, że samochody Jaguara bardzo często gościły na największych torach wyścigowych na świecie.

Przejęcie brytyjskiej marki

Jaguar zyskał duże zainteresowanie największych koncernów. Najlepiej oddaje to fakt, że 1960 r. marka została przejęta przez Daimler Motor Company a niedługo później została wcielona do koncernu Ford. Mimo przejęcia, samochody brytyjskiej marki nadal cieszyły się dużym uznaniem na rynku. Samochody Jaguar produkuje jednak obecnie indyjski koncern motoryzacyjny Tata.

Technologie od Jaguara

Brytyjska marka od zawsze kładła największy nacisk na solidne, mocne silniki oraz bezkompromisowy poziom niezawodności. Takie części do Jaguara jak silniki, to elementy idealnie dopasowane do zawieszenia oraz napędu. Ponadto samochody Jaguar to pojazdy, których cechy jezdne uważa się za najlepsze na świecie. Bardzo solidne są także układy hamulcowe, które mimo dużych prędkości zawsze zachowują skuteczność.

Części do Jaguara

Najbardziej kultowe modele Jaguara, które chciałby mieć każdy fan motoryzacji, to samochody, które powstały minimum dekadę temu. Zakup takiego samochodu będzie wymagał od kierowcy pewnych nakładów finansowych – trzeba będzie wymienić poszczególne części Jaguar, by odzyskać fabryczny stan pojazdu. Na szczęście części zamienne do Jaguara to podzespoły ogólnodostępne a ich ceny nie powinny zrujnować budżetu przyszłego kierowcy.

Najczęściej wybierane przez Klientów modele Jaguar:

Sprawdź także ofertę części do samochodów brytyjskich.

Sprawdź inne produkty do marki JAGUAR

10% zniżki na tarcze i klocki hamulcowe kod TARCZEKLOCKI
10% zniżki na tarcze i klocki hamulcowe kod TARCZEKLOCKI