Mikołajkowa promocja! -10% zniżki KOD MIKOŁAJ
Do końca promocji pozostało:
0 0 0 0
8 8 8 8
2 2 2 2
6 6 6 6
0 0 0
5 5 5

Części samochodowe do JAGUAR S-TYPE II (X200)

Wybierz typ JAGUAR S-TYPE II (X200):

Auto części zamienne do Jaguara S-Type II

W historii motoryzacji możemy znaleźć wiele wspaniałych, dopracowanych, niepowtarzalnych, pięknych i wyróżniających się limuzyn. Segment ten dla większości kojarzy się głównie z niemieckimi producentami, a dokładniej modelami typu BMW serii 7, Audi A8 lub Mercedes klasy S. Bardzo często zapominamy jednak o innych producentach, którzy stworzyli dzieła na podobnym poziomie. Mowa tutaj oczywiście o Jaguarze S-Type. Jego produkcja zaczęła się w 1998 roku i trwała aż do 2008. Był to luksusowy model należący do wyższej klasy średniej, klasyfikowany w grupie premium. S-Type stylistycznie nawiązuje właśnie do swoich odpowiedników sprzed blisko półwiecza, którzy to napisali piękną kartę w dziejach tej brytyjskiej marki.

Jaguar S-Type oferowany był głównie z jednostkami benzynowymi. Ofertę dopełniała jedna pozycja z silnikiem wysokoprężnym o pojemności 2.7 i mocy 207KM, jednak nie cieszyła się ona zbyt dużą popularnością wśród klientów. Dużo bardziej doceniane były takie motory jak: 2.5 oraz 3.0 V6, a także 4.0 i 4.2 V8. Jednostki te generowały moce od 200 do nawet 400KM, co jak na tamte lata oraz segment, w którym plasowany był ten model, robiło ogromne wrażenie. Jaguar S-Type był samochodem bardzo eleganckim i oferował przy tym niepowtarzalny komfort podróży. Jest to bez wątpienia samochód dla ludzi, którzy cenią sobie wygodę oraz charakter pojazdu, którym się poruszają.

Jeśli szukacie Państwo części zamiennych do Jaguara S-Type, to koniecznie zapoznajcie się z ofertą naszego sklepu internetowego. Znajdziecie tutaj wiele części do Jaguara S-Type i innych modeli.

Dodatkowy rabat -10%
Dodatkowy rabat -10%