Części do samochodów francuskich

Francuski rynek motoryzacyjny

Części do samochodów francuskichRynek samochodowy we Francji należy do największych w Europie. Wszystkim dobrze znane są takie marki, jak Renault, Peugeot czy Citroen. W kraju funkcjonuje również wiele firm produkujących części zamienne do francuskich samochodów. Firmy francuskie, zarówno te produkujące pojazdy, jak i auto części do aut francuskich, w dużej mierze działają globalnie, jednak najwięcej uwagi poświęcają rynkowi wewnętrznemu. Ponad 50% aut kupowanych we Francji to auta rodzimej produkcji.

Samochody francuskie to przede wszystkim zaawansowane technologicznie i wygodne pojazdy kompaktowe, idealne do jazdy miejskiej. Niemniej jednak w ofercie takich producentów, jak Renault czy Peugeot nie brakuje również modeli sportowych czy ekskluzywnych.

Samochody francuskie

Części do Renault

Renault

Marka doskonale rozpoznawalna na całym świecie. Samochody Renault cieszą się popularnością na wszystkich kontynentach. Najbardziej znane auta osobowe tej marki to z pewnością produkowane od 30 lat Renault Clio oraz Renault Megane. W ofercie znajdują się również minivany, jak np. Renault Kangoo czy pojazdy dostawcze – Renault Trafic czy Renault Master. Nasz sklep z częściami samochodowymi oferuje oryginalne i zamienne auto części do aut francuskich marki Renault oraz firm zależnych od francuskiego producenta, takich jak Dacia czy Alpine.

 

Części do Peugeot

Peugeot

Jeden z największych producentów samochodów we Francji rozpoczął swoją działalność ponad 200 lat temu. Aż trudno uwierzyć, że pierwsza fabryka ruszyła już w 1810 roku. Początkowo jednak powstawały w niej narzędzia i rowery, a dopiero później części do samochodów francuskich oraz kompletne pojazdy. Aktualnie Peugeot należy do francuskiego koncernu o globalnym zasięgu – Groupe PSA. Samochody Peugeot to przede wszystkim pojazdy osobowe, takie jak Peugeot 307 czy Peugeot 308, ich wersje sportowe oraz pojazdy dostawcze, takie jak Peugeot Bipper i Peugeot Partner.

 

Części samochodowe do Citroena

Citroen

Historyczna marka, jaką jest Citroen, powstała w 1878 roku. Przez te lata producent odegrał istotną rolę w rozwoju motoryzacji. Aktualnie firma wraz z Peugeotem i kilkoma innymi podmiotami tworzy koncern Groupe PSA. Domeną marki Citroen są samochody osobowe i dostawcze. Do najpopularniejszych modeli samochodów tej marki należy zaliczyć: Citroen C3, Citroen C4, Citroen Berlingo i Citroen Xantia.

 

Części samochodowe do DS

DS

Do niedawna DS stanowiło serię ekskluzywnych samochodów marki Citroen. Jednak zarządzająca Citroenem Grupa PSA wyodrębniła DS jako niezależną markę. Samochody DS to pojazdy klasy premium, użytkowane na kilku kontynentach. Popularne modele historyczne i obecnie produkowane to DS 3, DS 4, DS 5LS.

 

Sprawdzone części do samochodów francuskich w Ucando.pl

Wiele samochodów francuskich wyposażonych jest w zaawansowane rozwiązania technologiczne. Oznacza to obecność wielu skomplikowanych elementów elektronicznych narażonych na awarie, które nie podlegają naprawom, lecz wymagają natychmiastowej wymiany. Wszelkie części do samochodów francuskich znajdziesz w naszej ofercie. Sklep z częściami samochodowymi Ucando posiada bogaty asortyment oryginalnych auto części do francuskich aut. Jednak to nie wszystko, jeśli interesują Cię sprawdzone pod kątem jakości i niezawodności części zamienne do francuskich samochodów, również mamy dla Ciebie wiele propozycji.

Pomimo złożonej konstrukcji oraz wbrew obiegowej opinii, francuskie samochody wcale nie należą do najbardziej awaryjnych. Wiele z nich to samochody wymagające rzadkich interwencji mechanika. Niemniej jednak nawet najlepsze podzespoły prędzej czy później ulegają zużyciu. Wtedy trzeba sięgnąć po zamienne części do samochodów francuskich. Warto wybierać tylko sprawdzone propozycje, aby nie obniżać niezawodności i wartości pojazdu.

Popularne modele

Popularne modele Renaulta

Popularne modele Peugeota

Popularne modele Citroena

10% zniżki na akcesoria
10% zniżki na akcesoria