-10% zniżki w aplikacji. POBIERZ >>   Pokaż teraz

Części samochodowe do SUBARU FORESTER IV

Wybierz typ SUBARU FORESTER (SJ_):

Zamienne auto części do Subaru Forester IV czwartej generacji

Od blisko dwudziestu lat, rynek aut segmentu SUV stale rozkwita. Klienci oczekują coraz nowszych i doskonalszych rozwiązań, natomiast producenci prześcigają się w realizowaniu nawet najodważniejszych pomysłów i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań. Nie dziwi więc fakt, że do walki o klienta zainteresowanego samochodami tego segmentu wystartował taki producent jak Subaru. Historia modelu Forester rozpoczęła się w latach ’90, lecz IV generacja produkowana była od 2012 do 2018 roku. Po raz kolejny Subaru zdecydowało się na wprowadzenie znacznych zmian względem poprzednika. Stylistycznie model ten ponownie został znacząco odmieniony, a jego rozmiary uległy powiększeniu. Auto zyskało jeszcze bardziej nowoczesny charakter. Zupełnie nowy pas przedni, nieco odmieniona sylwetka i odświeżone detale w postaci lamp i zderzaków sprawiły, że Forester IV może podobać się do dziś, jednocześnie nie odstając swoim wyglądem od produkowanych obecnie modeli innych producentów.

Zmiany zaszły również pod maską. Do wyboru mieliśmy unowocześnione silniki benzynowe 2.0 oraz 2.5 o mocach od 150, do 240KM. Co ciekawe, po liftingu z oferty zniknął silnik 2.5. Gamę dopełniała jednostka wysokoprężna 2.0, która generowała 147KM. Wspomniany lifting miał miejsce w 2015 roku, a producent skupił się wyłącznie na poprawie kilku detali.

W ofercie sklepu internetowego Ucando.pl można znaleźć tysiące części do Forestera IV, a także do wielu innych samochodów osobowych i dostawczych. Jeśli więc szukacie Państwo części zamiennych do Subaru Forester czwartej generacji, to trafiliście pod najlepszy adres.

Sprawdź inne modele Subaru Forester:

Sprawdź inne produkty do marki SUBARU FORESTER (SJ_)

10% zniżki na wycieraczki kod WYCIERACZKA
10% zniżki na wycieraczki kod WYCIERACZKA