CYBER MONDAY -10% zniżki na części
Do końca promocji pozostało:
8 8 8 8
2 2 2 2
3 3 3 3
9 9 9 9
2 2 2
6 6 6
-10% zniżki w aplikacji. POBIERZ >>   Pokaż teraz

Części samochodowe do SSANGYONG

Wybierz model SSANGYONG:

Części do SsangYong Motor Company

Koncern SsanYong powstał 1954 r. jako Hadongwan Motor Company. Pierwsze projekty południowokoreańskiego przedsiębiorstwa dotyczyły produkcji samochodów terenowych dla USA oraz ciężarówek i autobusów. Niestety, mimo dobrych chęci pierwsze lata nie były dla marki zbyt łaskawe.

Historia marki SsanYong

Przez pierwszych kilkanaście lat marka SsanYong borykała się z finansami. Nieudane inwestycje i mało popularne samochody sprawiły, że południowokoreański koncern znalazł się na skraju bankructwa. By ratować przedsiębiorstwo zdecydowano się odsprzedać większość akcji bardziej doświadczonym koncernom.

I tak, marka SsanYong znalazła się pod szyldem Daewoo oraz Shanghai Automotive Industry Corporation. Niestety szybko okazało się, że współpraca ta nie wyszła marce na dobre. Dopiero XXI wiek przyniósł marce nowe, dochodowe zmiany. SssanYong znalazł nowego inwestora, dzięki któremu SsanYong zwiększył produkcję i sprzedaż a auta marki stały się w końcu znane na rynku światowym.

Filozofia Driven by you

Nowy inwestor postawił sprecyzowany cel - najważniejszy jest kierowca. Doskonale oddaje to dewiza firmy 'Driven by you'. Satysfakcja kierowcy z jazdy stanowi najważniejszy aspekt pracy południowokoreańskich inżynierów. Nie da się ukryć, że samochody SsanYong to obecnie auta bardzo dobre jakościowo a najlepiej oddaje to fakt, że w kraju marka stała się liderem z zakresu innowacji oraz jakości wykonania.

Zalety aut SsanYong

SsanYong bardzo szybko zyskał miano czołowego innowatora branży motoryzacyjnej na rynku krajowym. Pomógł w tym nowy cel marki – samochody przyszłościowe bez zbędnych wad i mankamentów. Marka sukcesywnie realizuje politykę wysokiej jakości części SsanYong, solidnego wykonania i wprowadzania innowacyjnych technologii. Najnowsze samochody SsanYong to auta niezwykle zaawansowane technicznie, praktyczne i niezwykle bezpieczne.

Części do aut SsanYong

Najnowsze modele SsanYong to co prawda auta mało awaryjne lecz, niestety, bezawaryjna eksploatacja samochodu nie jest możliwa. Niektóre części SsanYong po prostu ulegną z czasem naturalnemu zużyciu lub na skutek zaniedbań kierowcy. Sprawę komplikuje fakt, że części samochodowe SsanYong to elementy trudnodostępne. Na szczęście posiada je w swojej ofercie części zamiennych sklep Ucando.

Najczęściej wybierane przez Klientów modele SsanYong:

Sprawdź także ofertę części do samochodów koreańskich.