-10% zniżki w aplikacji. POBIERZ >>   Pokaż teraz

Części samochodowe do NISSAN

Wybierz model NISSAN:

Części do Nissan Motor Co.

Nissan to zdecydowanie jeden z najbardziej znanych i cenionych producentów samochodów osobowych z Azji. Japoński koncern to także jeden z największych w kraju. Nissan powstał pod koniec lat 30. ubiegłego wieku. Prócz motoryzacji firma była zaangażowana m.in. w produkcję silników i przemysłem stoczniowym.

Koncern Nissan powoli zdobywał rynek krajowy i zyski ze sprzedaży inwestował m.in. w kolejne projekty i badania modeli koncepcyjnych. Największe sukcesy pieczętował od 1958 r. kiedy przedstawiciele japońskiej marki zdecydowali się na ekspansję Nissana na rynki zagraniczne. Dopiero wtedy Nissan zdobył miano korporacji, która tworzy auta niezwykłej urody i techniki.

Pierwsza legenda marki

Nissan dosyć szybko zdobył rynek. Samochody japońskiej marki stały się bardzo popularne – zwłaszcza gdy z fabryki wyjechał kultowy dla Nissana SUV Patrol wyposażony w sześciocylindrowy silnik mocy 85 KM. Dlaczego kultowy? Cóż, był to w końcu samochód, który wyparł z rynku legendarnego Willys Jeep.

Nissan Patrol zapewnił marce rozgłos – przede wszystkim za oceanem, gdzie wielu z niedowierzaniem słuchało wieści, że Willys Jeep ma godnego następcę. I tak pod koniec lat 50. Nissan został eksportowany do Stanów Zjednoczonych, gdzie stał się autem bardzo popularnym. Niedługo później koncern wszedł także na rynek europejski.

Samochody i części Nissan

Nissan na przełomie wieloletniej historii wyprodukował wiele samochodów różnych klas. Firma posiada bardzo rozbudowany asortyment, gdzie znajdziemy m.in. samochody osobowe w wielu wersjach nadwozia, minivany, autobusy a nawet auta ciężarowe. Do najbardziej udanych i znanych modeli japońskiego producenta należy Nissan Micra, Nissan Qashqai oraz kultowy w USA pickup – Nissan Navara.

Dużo dobrego można także powiedzieć odnośnie części do Nissana. Z reguły każdy model francuskiej marki został wyposażony w bardzo solidne podzespoły najwyższej jakości. Sprawiło to, że części samochodowe do Nissan stały się jednymi z najbardziej trwałych i bezawaryjnych na rynku motoryzacyjnym.

Zalety Nissana

Nissan ma wiele zalet ale do największych trzeba zaliczyć bardzo trwałe silnik, niskie zużycie paliwa oraz bardzo funkcjonalne zawieszenie. Nissany to oczywiście także auta bardzo estetyczne z odpornym na korozję nadwoziem. Z punktu widzenia eksploatacji warto także zaznaczyć, że nie ma problemu z doborem poszczególnych części eksploatacyjnych.

Sprawdź także ofertę części do samochodów japońskich.

Sprawdź inne produkty do marki NISSAN