CYBER MONDAY -10% zniżki na części
Do końca promocji pozostało:
8 8 8 8
2 2 2 2
0 0 0 0
1 1 1 1
2 2 2
4 4 4
-10% zniżki w aplikacji. POBIERZ >>   Pokaż teraz

Części samochodowe do CHRYSLER

Wybierz model CHRYSLER:

Części do Chrysler Automobiles

Amerykański koncern motoryzacyjny Chrysler to producent samochodów oraz szerokiej gamy podzespołów. Swego czasu Chrysler tworzył razem z koncernem Ford i General Motors trzy największe przedsiębiorstwa w Stanach Zjednoczonych. Od 2014 r. Chrysler funkcjonuje jako człon zjednoczonego koncernu Fiat Chrysler Automobiles.

Samochody Chrysler

Walter Chrysler, założyciel marki, pracował w przemyśle motoryzacyjnym od 1912 r. Z racji, że był doskonałym technikiem i równie dobrym przedsiębiorcom zaledwie 10 lat później zaprojektował i wprowadził na rynek pierwszy samochód marki Chrysler – model Chrysler 70. Koncern bardzo szybko zyskał uznanie Amerykanów i wprowadził na rynek wiele kultowych modeli aut.

Innowacje od Chrysler

Niezwykle istotne dla marki Chrysler okazały się lata 40. kiedy to amerykański koncern postanowił wyposażyć wszystkie samochody w rewolucyjne wówczas silniki odpalane przy pomocy kluczyka. Była to innowacja z której czerpała branża motoryzacyjna z całego świata. Ta mała rewolucja Chryslera sprawiła, że marka mogła poczynić inwestycje w dalszy rozwój.

Największe atuty Chryslera

Chrysler kładł od zawsze duży nacisk na przestronne wnętrza, wytrzymałe nadwozia oraz wygodne zawieszenie. Samochody amerykańskiej marki były także bardzo atrakcyjne – zarówno pod względem cenowym, jak i designu. Za duży plus wielu krytyków motoryzacyjnych uznało także niewielkie nakłady eksploatacyjne. Części do Chryslera to podzespoły niezwykle trwałe, które z reguły wytrzymują przewidziane przez producenta przebiegi.

Części zamienne do Chrysler

Kupowanie części do samochodów Chryslera nie jest żadnym problemem. By odzyskać fabryczny stan pojazdu wystarczy skorzystać z części zamiennych do Chryslera od znanych i cenionych marek – a takich jest wiele. Ich wykorzystanie zapewni kierowcy znów najwyższy poziom niezawodności i poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu podczas jazdy.

Sprawdź inne produkty do marki CHRYSLER