Dodatkowy rabat -10% KOD ZNIZKA10
Do końca promocji pozostało:
4 4 4 4
7 7 7 7
1 1 1 1
9 9 9 9
5 5 5
9 9 9

Zawieszka zapachowa IPARTS truskawka IPARTS ZAWIESZKAZAPACH

Zawieszka zapachowa IPARTS truskawka IPARTS ZAWIESZKAZAPACH

2,10 zł
Cena za sztukę: 2,10 zł  / 
Zawiera podatek VAT
Kod Produktu: ZAWIESZKAZAPACH
Informacje o produkcie:

Troska o estetykę i czystość samochodu nie powinna ograniczać się wyłącznie do umycia pojazdu z zewnątrz. A co z wnętrzem? Tutaj konieczne jest regularne odkurzanie – łącznie z czyszczeniem wycieraczek, schowków i bagażnika. Warto również oddać samochód do prania tapicerki. Taki zabieg powinien mieć miejsce przynajmniej raz na pół roku lub raz do roku (w zależności od stopnia zabrudzenia). Piękny zapach samochodowy we wnętrzu pojazdu można uzyskać również stosując efektywne, a przy tym tanie zawieszki zapachowe IPARTS.

Kosmetyki pielęgnacyjne do samochodu dostępne na obecnym rynku to najczęściej rozwiązania dające niemal natychmiastowe efekty. Nadal najpopularniejsza dla kierowców jest zawieszka zapachowa do samochodu, którą większość z nich wiesza na lusterku, aby zapach był wyczuwalny i sprawiał przyjemność pasażerom.

Dzisiejszy zapach samochodowy przybiera różne formy. Producenci tego typu produktów oferują zapachy w formie nakładek na kratki wentylacyjne, aromatyzowanych drewienek czy flakoników, w których źródłem zapachu jest nasączane drewniane wieczko. Dostępne są także zapachy w postaci aerozolu lub puszki, z których perfumy pochodzące z żelu uwalniane są stopniowo. Najpopularniejsza jest jednak nadal zawieszka zapachowa do samochodu, w tym różnego rodzaju choinki, które stopniowo uwalniają zapachy w kabinie pasażerskiej.

3 powody, dla których warto używać zapachów samochodowych

Ładnie pachnące wnętrze auta pozytywnie nastraja zarówno kierowcę, jak i pasażerów do jazdy. Pachnąca kabin samochodowa to znak, że właściciel pojazdu dba o jego czystość i komfort podróżowania w nim.

  1. Zawieszka zapachowa do samochodu zamaskuje zapach papierosów w kokpicie. Otwieranie okien w czasie jazdy na niewiele się zda. Nawet jeżeli nie palisz w samochodzie, to i tak zapach tytoniu pozostaje na rękach, twarzy czy ubraniu i jest przenoszony do wnętrza pojazdu.
  2. Zawieszka samochodowa usuwa niechciane zapachy z wnętrza, jak np. zapach przewożonych zwierzaków domowych, produktów spożywczych, zapachy przedostające się z zewnątrz (spaliny, odór ze studzienek kanalizacyjnych, swąd asfaltu, itp.) czy też ludzki pot.
  3. Zapach samochodowy personalizuje wnętrze auta. Stosowanie perfum świadczy o właścicielu pojazdu i pokazuje, że dba on o własny samochód.

Oferta iParts.pl to dostęp do produktów największych producentów kosmetyków samochodowych na świecie, dzięki którym zmienisz swój samochód w pachnący, luksusowy salon. Wybierz ulubioną linię zapachową i optymalną dla siebie formę (flakonik, spray, zawieszka, puszka itd.). Elegancki zapach samochodowy zapewni nie tylko świeżą atmosferę, ale również poprawi wygląd wnętrza auta.

Opis produktu

Zawieszka zapachowa do samochodu IPARTS jest nasączona truskawkowym aromatem, który stopniowo uwalniany jest w formie przyjemnego zapachu do wnętrza auta.

Kod EAN:5904624320146

Lokalizacja części w aucie
Telefon: 22 884 65 45
E-mail: bok@iparts.pl
Strona internetowa: www.iparts.pl
Adres: Staniewicka 22
03-310 Warszawa

Co sądzisz o produkcie zawieszka zapachowa IPARTS truskawka IPARTS ZAWIESZKAZAPACH?

Dodatkowy rabat -10%
Dodatkowy rabat -10%