Halloweenowa promocja! Darmowa dostawa od 149 zł   Pokaż teraz

Uniwersalny srodek czyszczący LIQUI MOLY 3350

Uniwersalny srodek czyszczący LIQUI MOLY 3350

21,34 zł
Cena za sztukę: 21,34 zł  / 
Zawiera podatek VAT Dostępny. Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych
Kod Produktu: 3350
Informacje o produkcie:

Wiele podzespołów samochodowych pracujących pod znacznym ciśnieniem wymaga bardzo dużej szczelności. W przypadku przecieków, bądź luzów na połączeniach niemożliwym staje się poprawne funkcjonowanie tych układów. Za przykład może tutaj posłużyć instalacja pneumatyczna, kanały powietrzne, przewody doładowania i inne. Czasami wykrycie nieszczelności jest bardzo trudne, a wręcz niezauważalne gołym okiem.

Specjalnie do poszukiwania nieszczelności w układach pneumatycznych znana firma LIQUI MOLY opracowała spray do sprawdzania nieszczelności. Środek należy rozpylić na powierzchnię, na której istnieje ryzyko wystąpienia nieszczelności – specjalna, łatwo zmywalna warstwa pozwala bardzo szybko dostrzec uciekające pęcherzyki powietrza.

 

Oryginalna nazwa produktu: LIQUI MOLY Leck-Such-Spray

 

Pojemność opakowania: 400ml.

Rodzaj połączenia Opakowanie cisnieniowe
Pojemność [ml] 400

Firma LIQUI MOLY powstała w Niemczech w 1957 roku. Od początku swojej działalności zajmowała się produkcją olejów silnikowych, środków smarnych, dodatków czyszczących i uszlachetniających. W krótkim czasie LIQUI MOLY stała się jednym z wiodących przedsiębiorstw w swojej branży w Niemczech i rozpoczęła eksport swoich wyrobów do innych krajów. Obecnie są one dostępne w ponad 100 państwach na całym świecie.

Firma jest znana z tego, że chętnie wykorzystuje najnowsze zdobycze techniki do ulepszania swoich produktów, finansuje badania i kładzie nacisk na stały rozwój. Jej artykuły spełniają rygorystyczne wymogi największych niemieckich producentów samochodów.

Produkty LIQUI MOLY są dostępne w Polsce od ponad dekady i cieszą się dużą popularnością. Marka jest kojarzona głównie z produkcji i dystrybucji wysokiej jakości olejów silnikowych. Artykuły cechują się wysoką jakością, potwierdzoną certyfikatem TÜV.

Telefon: 0731 / 14 20-0
E-mail: info@liqui-moly.de
Strona internetowa: www.liqui-moly.de
Adres: Jerg-Wieland-Str. 4
89081 Ulm-Lehr

Co sądzisz o produkcie

Darmowa dostawa na halloween
Darmowa dostawa na halloween