Uchwyt rowerowy Belkowy AMOS AMOS 7604

Uchwyt rowerowy Belkowy AMOS AMOS 7604

123,19 zł
Cena za sztukę: 123,19 zł  / 
Zawiera podatek VAT Dostępny. Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych
Kod Produktu: 7604
Informacje o produkcie:

Transport rowerów przy użyciu samochodów jest bardzo często niezwykle kłopotliwy. Nie każdy samochód posiada na tyle dużą przestrzeń bagażową by zmieścić w niej rower, nawet częściowo rozłożony na elementy. Najprostszą i najbardziej wygodną formą transportu rowerów jest umieszczenie ich w uchwytach rowerach montowanych na dachu pojazdu.

 

Uznana na międzynarodowym rynku polska firma AMOS oferuje wiele różnych systemów transportu rowerów. Do najprostszych i najbardziej uniwersalnych należy przewożenie rowerów w uchwytach montowanych do bagażników dachowych. Niezwykle popularnym jest „belkowy” uchwyt rowerowy, gdzie role podstawy pełni belka z zamocowanymi do niej przesuwnymi uchwytami pod koła. W zestawie AMOS z uchwytem znajdują się wszystkie akcesoria niezbędne przy montażu oraz paski do utwierdzenia kół.

 

Wszystkie uchwyty z oferty firmy AMOS cieszą się niezwykle dużym zaufaniem klientów, sprzedawców i dziennikarzy motoryzacyjnych – brały udział w niezależnych testach.

Amos to polska firma, która narodziła się ponad 60 lat temu, w roku 1957. Natomiast od przeszło 30 lat przedsiębiorstwo jest wyspecjalizowanie w konstrukcji wysokiej jakości bagażników samochodowych. Znajdujące się w ofercie producenta bagażniki Amos to różnorodne produkty o odmiennym zastosowaniu. Producent posiada bagażniki o różnej wielkości i kształcie, dostosowując produkty do potrzeb Klientów. W bagażnikach Amos przewieźć można m.in. sprzęt ogrodowy, taki jak kosiarki, sprzęt sportowy różnego rodzaju i wiele więcej. Ważną część oferty producenta stanowią uchwyty na rowery i narty. Firma Amos wyróżnia się innowacyjnością. Produkty są wykonane z zaawansowanych technologicznie materiałów. Uwagę zwracają również rozwiązania konstrukcyjne, zastosowane m.in. w przypadku uchwytów tylnych na rowery, które umożliwiają otwieranie bagażnika bez zdejmowania rowerów. Warto również podkreślić, że wszystkie części do samochodów Amos są malowane przy użyciu trwałej oraz bezpiecznej dla zdrowia i środowiska, farby proszkowej.

Telefon: 500 177 973
E-mail: amos@amos.auto.pl
Strona internetowa: https://www.amos.auto.pl/
Adres: Szkolna 27
05-552 Mroków

Co sądzisz o produkcie

-10% zniżki za zapis do newslettera
-10% zniżki za zapis do newslettera