Uchwyt narciarski U na 1 parę nart AMOS AMOS 7702

-8%

Uchwyt narciarski U na 1 parę nart AMOS AMOS 7702

23,28 zł 25,22 zł
Cena za sztukę: 23,28 zł  / 
Zawiera podatek VAT Dostępny. Dostawa w 1-2 dni robocze
Kod Produktu: 7702
Informacje o produkcie:

W ostatnim czasie bardzo dynamicznie rozwija się rynek dodatkowych bagażników oraz akcesoriów do nich. To bardzo dobry sposób na zwiększenie funkcjonalności pojazdów zarówno na czas wakacyjnych wyjazdów, jak i codziennej eksploatacji. Olbrzymią popularnością cieszą się produkty polskiej firmy AMOS – użytkownicy chwalą sobie wysoką jakość użytych materiałów, precyzję wykonania oraz funkcjonalność przy zachowaniu niskiej ceny.

 

Wśród podstawowych akcesoriów do przewozu nart w ofercie firmy AMOS znajduje się uchwyt narciarski U – to bardzo tanie i skuteczne rozwiązanie. Zestaw składa się z dwóch uchwytów montowanych to profilu prostokątnego (32mm x 22mm) belki poprzecznej bagażnika dachowego. Złożone „na kant” narty należy umieścić w uchwycie i zapiąć od góry specjalną gumką. Nie ma przeciwskazań do przewożenia w uchwycie nart carvingowych. Klamra pozwala na przewożenie tylko jednej pary nart.

Lokalizacja części w aucie

Amos to polska firma, która narodziła się ponad 60 lat temu, w roku 1957. Natomiast od przeszło 30 lat przedsiębiorstwo jest wyspecjalizowanie w konstrukcji wysokiej jakości bagażników samochodowych. Znajdujące się w ofercie producenta bagażniki Amos to różnorodne produkty o odmiennym zastosowaniu. Producent posiada bagażniki o różnej wielkości i kształcie, dostosowując produkty do potrzeb Klientów. W bagażnikach Amos przewieźć można m.in. sprzęt ogrodowy, taki jak kosiarki, sprzęt sportowy różnego rodzaju i wiele więcej. Ważną część oferty producenta stanowią uchwyty na rowery i narty. Firma Amos wyróżnia się innowacyjnością. Produkty są wykonane z zaawansowanych technologicznie materiałów. Uwagę zwracają również rozwiązania konstrukcyjne, zastosowane m.in. w przypadku uchwytów tylnych na rowery, które umożliwiają otwieranie bagażnika bez zdejmowania rowerów. Warto również podkreślić, że wszystkie części do samochodów Amos są malowane przy użyciu trwałej oraz bezpiecznej dla zdrowia i środowiska, farby proszkowej.

Telefon: 500 177 973
E-mail: amos@amos.auto.pl
Strona internetowa: https://www.amos.auto.pl/
Adres: Szkolna 27
05-552 Mroków

Co sądzisz o produkcie uchwyt narciarski U na 1 parę nart AMOS AMOS 7702?

10% zniżki na tarcze i klocki hamulcowe kod TARCZEKLOCKI
10% zniżki na tarcze i klocki hamulcowe kod TARCZEKLOCKI