Uchwyt narciarski na 5 pary nart (59 cm) AMOS Ski-Lock 5 AMOS 7705

Uchwyt narciarski na 5 pary nart (59 cm) AMOS Ski-Lock 5 AMOS 7705

207,58 zł
Cena za sztukę: 207,58 zł  / 
Zawiera podatek VAT Dostępny. Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych
Kod Produktu: 7705
Informacje o produkcie:

Nie każdy samochód posiada specjalny „rękaw” bądź „okienko”, dzięki któremu można przewozić narty wewnątrz kabiny pojazdu. Ostatnim czasem bardzo popularne stały się różnego rodzaju uchwyty przeznaczonego do przewożenia nart na bagażniku dachowym samochodu.

 

Polska firma AMOS ceniona na międzynarodowym rynku za tanie, trwałe i solidne bagażniki dachowe proponuje stalowy uchwyt narciarski na 5 par nart montowany do belek bagażnika dachowego. Uniwersalność rozwiązań zastosowanych przez firmę AMOS pozwala na montaż zarówno do belek o profilu prostokątnym, jak i owalnym aerodynamicznym. Uchwyty narciarskie AMOS Ski-Lock 5 doskonale spisują się nawet w warunkach syberyjskich mrozów. Łączna szerokość przewożonych nart bądź desek snowboardowych nie powinna przekraczać 582 milimetrów. Bardzo prosty i wygodny montaż przy zachowaniu wysokiego bezpieczeństwa – uchwyt zamykany jest na zamek.

W uchwycie narciarskim AMOS Ski-Lock 5 można przewozić także narty z wysokimi wiązaniami, konieczne jest wtedy zastosowanie specjalnych kostek podwyższających uchwyt o 2,5cm.

 

Dostępna jest także wersja uchwytu o szerokości 353mm przeznaczona do transportowania 3 par nart.

Amos to polska firma, która narodziła się ponad 60 lat temu, w roku 1957. Natomiast od przeszło 30 lat przedsiębiorstwo jest wyspecjalizowanie w konstrukcji wysokiej jakości bagażników samochodowych. Znajdujące się w ofercie producenta bagażniki Amos to różnorodne produkty o odmiennym zastosowaniu. Producent posiada bagażniki o różnej wielkości i kształcie, dostosowując produkty do potrzeb Klientów. W bagażnikach Amos przewieźć można m.in. sprzęt ogrodowy, taki jak kosiarki, sprzęt sportowy różnego rodzaju i wiele więcej. Ważną część oferty producenta stanowią uchwyty na rowery i narty. Firma Amos wyróżnia się innowacyjnością. Produkty są wykonane z zaawansowanych technologicznie materiałów. Uwagę zwracają również rozwiązania konstrukcyjne, zastosowane m.in. w przypadku uchwytów tylnych na rowery, które umożliwiają otwieranie bagażnika bez zdejmowania rowerów. Warto również podkreślić, że wszystkie części do samochodów Amos są malowane przy użyciu trwałej oraz bezpiecznej dla zdrowia i środowiska, farby proszkowej.

Telefon: 500 177 973
E-mail: amos@amos.auto.pl
Strona internetowa: https://www.amos.auto.pl/
Adres: Szkolna 27
05-552 Mroków

Co sądzisz o produkcie

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa