Urodzinowa promocja! -10% zniżki   Pokaż teraz

Uchwyt narciarski na 5 pary nart (59 cm) AMOS Ski-Lock 5 AMOS 7705

Urodzinowy rabat! -10%

Uchwyt narciarski na 5 pary nart (59 cm) AMOS Ski-Lock 5 AMOS 7705

181,39 zł
Cena za sztukę: 181,39 zł  / 
Zawiera podatek VAT Dostępny. Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych
Kod Produktu: 7705
Informacje o produkcie:

Nie każdy samochód posiada specjalny „rękaw” bądź „okienko”, dzięki któremu można przewozić narty wewnątrz kabiny pojazdu. Ostatnim czasem bardzo popularne stały się różnego rodzaju uchwyty przeznaczonego do przewożenia nart na bagażniku dachowym samochodu.

 

Polska firma AMOS ceniona na międzynarodowym rynku za tanie, trwałe i solidne bagażniki dachowe proponuje stalowy uchwyt narciarski na 5 par nart montowany do belek bagażnika dachowego. Uniwersalność rozwiązań zastosowanych przez firmę AMOS pozwala na montaż zarówno do belek o profilu prostokątnym, jak i owalnym aerodynamicznym. Uchwyty narciarskie AMOS Ski-Lock 5 doskonale spisują się nawet w warunkach syberyjskich mrozów. Łączna szerokość przewożonych nart bądź desek snowboardowych nie powinna przekraczać 582 milimetrów. Bardzo prosty i wygodny montaż przy zachowaniu wysokiego bezpieczeństwa – uchwyt zamykany jest na zamek.

W uchwycie narciarskim AMOS Ski-Lock 5 można przewozić także narty z wysokimi wiązaniami, konieczne jest wtedy zastosowanie specjalnych kostek podwyższających uchwyt o 2,5cm.

 

Dostępna jest także wersja uchwytu o szerokości 353mm przeznaczona do transportowania 3 par nart.

Adres:

Co sądzisz o produkcie

Urodziny -10%
Urodziny -10%