Uchwyt na telefon do szyby typ: D (50 - 115 mm) EXTREME TEL-D

Dodatkowy rabat -7%

Uchwyt na telefon do szyby typ: D (50 - 115 mm) EXTREME TEL-D

19,95 zł
Cena za sztukę: 19,95 zł  / 
Zawiera podatek VAT
Kod Produktu: TEL-D
Informacje o produkcie:

Montowany do szyby samochodowy uchwyt do telefonów komórkowych, MP3, MP4, PDA i innych urządzeń… Uchwyt wyposażono w silną przyssawkę z blokadą, która gwarantuje doskonałe trzymanie na szybie. Długie i elastyczne ramię uchwytu wraz z obrotową głowicą pozwalają na indywidualne ustawienie urządzenia pod dowolnym kątem. Ramiona oraz tylny panel wyłożono antypoślizgową pianką spełniającą dwie funkcje: lepsze trzymanie urządzenia i ochrona przed zarysowaniem obudowy.

Specyfikacja:
Rozstaw imadła: 50 - 115 mm
Całkowita długość ramienia: 200 mm
Średnica przyssawki: 70 mm
Waga: 125 g.

Lokalizacja części w aucie

eXtreme to polska marka powstała w 2003 roku. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji prostej elektroniki do samochodów i motocykli oraz innych akcesoriów. Ofertę stanowią między innymi ładowarki i zapalniczki samochodowe, kable i przejściówki. Ponadto części eXtreme to ładowarki do akumulatorów motocyklowych oraz gniazda USB do motocykli. Oferta firmy to także liczne uchwyty na telefon i smartfon przeznaczone do montażu w kabinie samochodu lub na motocyklu. Dużą popularnością cieszą się pokrowce na motocykle eXtreme oraz oczyszczacze powietrza do samochodów.

eXtreme jest w pełni polską marką, która przez niespełna 20 lat działalności zdążyła zdobyć uznanie użytkowników i specjalistów. Od początku firma stawiała na wysoką jakość produktów. Wszystkie akcesoria eXtreme przechodzą restrykcyjne testy jakości według najbardziej wymagających norm europejskich. Firma zaczynała od produkcji akcesoriów GSM, aby później wprowadzić do oferty również części do samochodów i motocykli. Oferta w zakresie akcesoriów do pojazdów eXtreme jest stale poszerzana.

Adres:

Co sądzisz o produkcie uchwyt na telefon do szyby typ: D (50 - 115 mm) EXTREME TEL-D?

Dodatkowy rabat -7%
Dodatkowy rabat -7%