Uchwyt na telefon do nawiewu typ: O-5 Magnetic EXTREME TEL-O-5-MAGNETIC

Dodatkowy rabat -7%

Uchwyt na telefon do nawiewu typ: O-5 Magnetic EXTREME TEL-O-5-MAGNETIC

19,40 zł
Cena za sztukę: 19,40 zł  / 
Zawiera podatek VAT
Kod Produktu: TEL-O-5-MAGNETIC
Informacje o produkcie:

Uniwersalny uchwyt do telefonów komórkowych montowany do kratki wentylacyjnej to propozycja dla kierowców którzy nie chcą ograniczać widoczności na szybie.
Model O-5 Magnetic jest kompatybilny z każdym modelem telefonu. Uchwyt w zestawie posiada dwie blaszki: prostokątną do montażu pod klapką lub etui oraz okrągłą z przylepną podkładką żelową. Zastosowanie silnego magnesu zapewnia stabilne trzymanie telefonu na uchwycie.

Specyfikacja:
Waga: 42 g.

Lokalizacja części w aucie

eXtreme to polska marka powstała w 2003 roku. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji prostej elektroniki do samochodów i motocykli oraz innych akcesoriów. Ofertę stanowią między innymi ładowarki i zapalniczki samochodowe, kable i przejściówki. Ponadto części eXtreme to ładowarki do akumulatorów motocyklowych oraz gniazda USB do motocykli. Oferta firmy to także liczne uchwyty na telefon i smartfon przeznaczone do montażu w kabinie samochodu lub na motocyklu. Dużą popularnością cieszą się pokrowce na motocykle eXtreme oraz oczyszczacze powietrza do samochodów.

eXtreme jest w pełni polską marką, która przez niespełna 20 lat działalności zdążyła zdobyć uznanie użytkowników i specjalistów. Od początku firma stawiała na wysoką jakość produktów. Wszystkie akcesoria eXtreme przechodzą restrykcyjne testy jakości według najbardziej wymagających norm europejskich. Firma zaczynała od produkcji akcesoriów GSM, aby później wprowadzić do oferty również części do samochodów i motocykli. Oferta w zakresie akcesoriów do pojazdów eXtreme jest stale poszerzana.

Adres:

Co sądzisz o produkcie uchwyt na telefon do nawiewu typ: O-5 Magnetic EXTREME TEL-O-5-MAGNETIC?

Dodatkowy rabat -7%
Dodatkowy rabat -7%