5% zniżki na akumulatory KOD AKU5   Pokaż teraz

Środek do odgrzybiania i odkażania klimatyzacji Magneti Marelli Granat (komplet - 2 sztuki) MAGNETI MARELLI 007950024870

Środek do odgrzybiania i odkażania klimatyzacji Magneti Marelli Granat (komplet - 2 sztuki) MAGNETI MARELLI 007950024870

27,16 zł
Cena za sztukę: 27,16 zł  / 
Zawiera podatek VAT
Kod Produktu: 007950024870
Informacje o produkcie:

Klimatyzacja samochodowa to idealne środowisko do rozwoju wszelkiego rodzaju niebezpiecznych dla ludzkiego zdrowia bakterii. Aby tego uniknąć, konieczne jest regularne odgrzybianie całego systemu klimatyzacji. Eksperci zalecają, aby proces odgrzybiania powtarzać co 12 miesięcy, najlepiej na samym początku wiosny. Jest to związane przede wszystkim z wilgotnością powietrza, która jest szczególnie duża w okresie jesiennym i zimowym.

Środek do odgrzybiania i odkażania klimatyzacji MAGNETI MARELLI Granat to preparat zapewniający skuteczne usuwanie bakterii, grzybów, pleśni oraz nieprzyjemnego zapachu z systemu klimatyzacji samochodowej. Taki zestaw to idealne rozwiązanie dla każdego profesjonalnego punktu serwisowego oraz warsztatu zajmującego się czynnościami dotyczącymi obsługi samochodowych układów klimatyzacji. Środek do odgrzybiania i odkażania klimatyzacji to nowoczesny produkt wykorzystywany w procesie oczyszczania układu z zanieczyszczeń, toksyn oraz flory bakteryjnej, który można stosować bezpośrednio do wnętrza systemu klimatyzacji.

Zalety środka do odgrzybiania i odkażania klimatyzacji MAGNETI MARELLI

Preparat został poddany testom w wielu krajach na całym świecie, które potwierdziły jego skuteczność działania oraz bezpieczeństwo użytkowania. Środek do odgrzybiania i odkażania klimatyzacji MAGNETI MARELLI Granat może być wykorzystywany zarówno w celach prywatnych, jak i w warunkach serwisowych. Środek likwiduje wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, bakterie i pleśnie powstające w układzie klimatyzacji i jest przy tym bardzo łatwy w użyciu oraz dawkowaniu substancji bezpośrednio do systemu.

Środek należy chronić przed działaniem promieni słonecznych i nie narażać na oddziaływanie temperatury wyższej niż 50 stopni Celsjusza. Preparatu nie wolno rozpylać w kierunku ognia lub jakichkolwiek gorących powierzchni, a także trzymać z dala od źródeł zapłonu. Środek do odgrzybiania i odkażania klimatyzacji MAGNETI MARELLI powinien być przechowywany w suchym i chłodnym miejscu.

Lokalizacja części w aucie

Magneti Marelli to włoskie przedsiębiorstwo istniejące od 1981 roku. Obecnie właścicielem firmy zatrudniającej niemal 40 tys. pracowników jest Fiat. Magneti Marelli to jeden z największych europejskich graczy na rynku części samochodowych. W ofercie producenta znajdują się różnorodne elementy, wśród których dominują części mechaniczne nadwozia. Magneti Marelli oferuje m.in. podnośniki szyb, lusterka, lampki i wiele pomniejszych akcesoriów. Marka znana jest z produktów zapewniających komfort kierowcy, jednak wśród asortymentu producenta znajdują się również części kluczowe dla sprawnego funkcjonowania pojazdu. Są to m.in. wahacze i inne części zawieszenia, skrzynie biegów, elementy konstrukcyjne silnika, czy też układy zapłonowe. Magneti Marelli dostarcza produkty do montażu seryjnego, jak i na tzw. aftermarket. Zarówno elementy oryginalne jak i zamienne produkowane są w tych samych zakładach. Magneti Marelli to firma podążająca za nowymi technologiami oraz poszukująca własnych rozwiązań. Dowodem na to jest aż 12 ośrodków badawczych należących do włoskiego przedsiębiorstwa.

 

Telefon: +39 02 97227 364
E-mail: ricambi@magnetimarelli.com
Strona internetowa: https://www.magnetimarelli-parts-and-services.it/
Adres: Viale Aldo Borletti 61/63
20011 Corbetta (Milano) Italy

Co sądzisz o produkcie Środek do odgrzybiania i odkażania klimatyzacji Magneti Marelli Granat (komplet - 2 sztuki) MAGNETI MARELLI 007950024870?

Odbierz 5% zniżki na akumulatory
Odbierz 5% zniżki na akumulatory