Dni darmowej dostawy! Bezpłatny kurier od 99 zł Pokaż teraz

Środek do czyszczenia tapicerki Lotar 5 kg K2 M181

76,16 zł
Cena za sztukę: 76,16 zł /
Zawiera podatek VAT Dostępny. Dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych
Informacje o produkcie:

Nisko-pieniący detergent do czyszczenia dywanów oraz tkanin. LOTAR szczególnie nadaje się do zastosowania w urządzeniach do czyszczenia dywanów, które najpierw nakładają, a następnie zbierają detergent. Produkt ten wykazuje doskonałe właściwości czyszczące. Oprócz zdolności czyszczenia tkanin, również je odświeża. Nie powoduje odbarwień. Znajduje zastosowanie w czyszczeniu tapicerek samochodowych, tapczanów i foteli, wszelkiego rodzaju dywanów i powierzchni wyłożonych tkaniną, w tym tkaninami typu welwet oraz alcantara.
 
SPOSÓB UŻYCIA:
W urządzeniach do czyszczenia dywanów/tkanin należy rozcieńczyć produkt z wodą zgodnie z następującymi współczynnikami rozcieńczania: Tapicerki samochodowe : od 1:10 do 1:15, Cotygodniowe czyszczenie dywanów w gospodarstwie domowym: od 1:25 do 1:50, Okresowe czyszczenie dywanów biurowych i gabinetowych: od 1:10 do 1:25, czyszczenie specjalne wyjątkowo brudnych albo zatłuszczonych tkanin: od 1:3 do 1:10
UWAGA:
Czas osuszania różni się znacznie w zależności od temperatury zewnętrznej. dla przeciętnie zabrudzonych powierzchni czyszczonych w typowy sposób, przeciętny czas suszenia wynosi 3-6 godzin. - Zastosowanie gorącej wody przy rozcieńczaniu produktu przyspiesza czas suszenia.
- Przy czyszczeniu siedzeń samochodowych zaleca się wyjęcie ich z wnętrza samochodu poprzez ich wysunięcie. ułatwi to proces czyszczenia i przyspieszy osuszanie.
- Dla tkanin delikatnych należy stosować jedynie bardzo rozcieńczone roztwory w proporcjach 1:40-1:60.
- Po oczyszczeniu tkanin typu welwet czy alcantara nieodzowne jest ich wygładzenie albo przeczesanie w celu przywrócenia ich parametrów miękkości.
POJEMNOŚĆ:
1L

Zrób zakupy za minimum 99 zł a Twoje zamówienie wyślemy kurierem za darmo
Zrób zakupy za minimum 99 zł a Twoje zamówienie wyślemy kurierem za darmo