Halloweenowa promocja! Darmowa dostawa od 149 zł   Pokaż teraz

Spray montażowy LIQUI MOLY 3075

Spray montażowy LIQUI MOLY 3075

34,92 zł
Cena za sztukę: 34,92 zł  / 
Zawiera podatek VAT Dostępny. Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych
Kod Produktu: 3075
Informacje o produkcie:

Biały smar LIQUI MOLY cechuje się bardzo dużą uniwersalnością – może być stosowany praktycznie wszędzie. Szczególnie dobrze radzi sobie z odblokowywaniem zapieczonych zamków drzwi, luzowaniem zawiasów, prowadnic i wielu innych. Likwiduje piski i skrzypienie, które generują stare, bądź zużyte elementy. Biały smar LIQUI MOLY nie jest agresywny chemicznie, dlatego może być używany zarówno na metalowych powierzchniach, jak i tych wykonanych z tworzyw sztucznych.

Zapewnia maksymalny poślizg w niskich i wysokich temperaturach.

Przed aplikacją należy starannie oczyścić natłuszczaną powierzchnię.

 

Pojemność opakowania: 250ml

Kolor Biały
Rodzaj połączenia Opakowanie cisnieniowe
Pojemność [ml] 250

Firma LIQUI MOLY powstała w Niemczech w 1957 roku. Od początku swojej działalności zajmowała się produkcją olejów silnikowych, środków smarnych, dodatków czyszczących i uszlachetniających. W krótkim czasie LIQUI MOLY stała się jednym z wiodących przedsiębiorstw w swojej branży w Niemczech i rozpoczęła eksport swoich wyrobów do innych krajów. Obecnie są one dostępne w ponad 100 państwach na całym świecie.

Firma jest znana z tego, że chętnie wykorzystuje najnowsze zdobycze techniki do ulepszania swoich produktów, finansuje badania i kładzie nacisk na stały rozwój. Jej artykuły spełniają rygorystyczne wymogi największych niemieckich producentów samochodów.

Produkty LIQUI MOLY są dostępne w Polsce od ponad dekady i cieszą się dużą popularnością. Marka jest kojarzona głównie z produkcji i dystrybucji wysokiej jakości olejów silnikowych. Artykuły cechują się wysoką jakością, potwierdzoną certyfikatem TÜV.

Telefon: 0731 / 14 20-0
E-mail: info@liqui-moly.de
Strona internetowa: www.liqui-moly.de
Adres: Jerg-Wieland-Str. 4
89081 Ulm-Lehr

Co sądzisz o produkcie

Darmowa dostawa na halloween
Darmowa dostawa na halloween