Kup olej i odbierz 10% zniżki na filtr oleju   Pokaż teraz

Spray do łańcuchów LIQUI MOLY 1508

Spray do łańcuchów LIQUI MOLY 1508

47,53 zł
Cena za sztukę: 47,53 zł  / 
Zawiera podatek VAT Dostępny. Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych
Kod Produktu: 1508
Informacje o produkcie:

Smar do łańcuchów firmy LIQUI MOLY jest jednym z najlepszych produktów w swojej klasie. Szczególnie polecany do wysokoobciążonych łańcuchów, które pracują ze znacznymi prędkościami liniowymi np. w motocyklach sportowych. Produkty firmy LIQUI MOLY doskonale radzi sobie także w innych zastosowaniach. Idealnie przylega do smarowanych powierzchni, nie ścieka z pionowych płaszczyzn oraz nie przyciąga brudu.

Zapewnia świetne właściwości smarne oraz wydłuża żywotność łańcuchów motocyklowych, dzięki właściwościom penetracyjnym i wnikaniu nawet w najbardziej niedostępne miejsca.  

Produkt firmy LIQUI MOLY jest przyjazny dla środowiska – ulega pełnej biodegradacji po 21 dniach. Pozostawia trwałą i przezroczystą powłokę na smarowanych elementach.

 

Pojemność opakowania: 250ml

Rodzaj połączenia Opakowanie cisnieniowe
Pojemność [ml] 250

Firma LIQUI MOLY powstała w Niemczech w 1957 roku. Od początku swojej działalności zajmowała się produkcją olejów silnikowych, środków smarnych, dodatków czyszczących i uszlachetniających. W krótkim czasie LIQUI MOLY stała się jednym z wiodących przedsiębiorstw w swojej branży w Niemczech i rozpoczęła eksport swoich wyrobów do innych krajów. Obecnie są one dostępne w ponad 100 państwach na całym świecie.

Firma jest znana z tego, że chętnie wykorzystuje najnowsze zdobycze techniki do ulepszania swoich produktów, finansuje badania i kładzie nacisk na stały rozwój. Jej artykuły spełniają rygorystyczne wymogi największych niemieckich producentów samochodów.

Produkty LIQUI MOLY są dostępne w Polsce od ponad dekady i cieszą się dużą popularnością. Marka jest kojarzona głównie z produkcji i dystrybucji wysokiej jakości olejów silnikowych. Artykuły cechują się wysoką jakością, potwierdzoną certyfikatem TÜV.

Telefon: 0731 / 14 20-0
E-mail: info@liqui-moly.de
Strona internetowa: www.liqui-moly.de
Adres: Jerg-Wieland-Str. 4
89081 Ulm-Lehr

Co sądzisz o produkcie

Kup olej i odbierz 10% zniżki na filtr oleju
Kup olej i odbierz 10% zniżki na filtr oleju