Smary w sprayu do łańcuchów Castrol Chain Spray O-R 400ml CASTROL CHAINSPRAY

Smary w sprayu do łańcuchów Castrol Chain Spray O-R 400ml CASTROL CHAINSPRAY

32,01 zł
Cena za sztukę: 32,01 zł  / 
Zawiera podatek VAT Dostępny. Dostawa w 1-2 dni robocze
Kod Produktu: CHAINSPRAY
Informacje o produkcie:

Specjalistyczny smar Castrol Chain Spray O-R jest wysoce uniwersalnym środkiem do smarowania klasycznych łańcuchów, bądź z uszczelnieniami typu O lub R stosowanych w napędach motocykli, quadów, rowerów czy innych mechanizmów.

Bardzo dobrze smaruje i chroni przed osadzaniem brudu (piachu, pyłu) na powierzchni łańcucha. Smar w sprayu Castrol Chain Spray O-R jest odporny na działanie wilgoci i niezwykle długo utrzymuje się na powierzchni zapewniając skuteczną warstwę ochronną. Bardzo łatwa i szybka aplikacja dzięki poręcznemu opakowaniu z aplikatorem.

Wysokiej jakości dodatki zmniejszające tarcie znacznie wydłużają okres eksploatacji łańcucha oraz wyciszają i czynią pracę układu napędowego dużo bardziej płynną.

 

Pojemność opakowania: 400ml

Lokalizacja części w aucie

Castrol to marka kojarzona głównie z olejami silnikowymi. Firma posiada kompletną ofertę w tym zakresie, oferując oleje dla samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i sportowych. Oleje silnikowe Castrol to również produkty przeznaczone dla posiadaczy motocykli, maszyn rolniczych i przemysłowych. Warto jednak pamiętać, że Castrol produkuje także inne płyny eksploatacyjne. W asortymencie znajduje się szeroki wybór płynów hamulcowych, smarów do silników czy płynów chłodniczych.

Marka Castrol powstała już w 1899 roku w Wielkiej Brytanii. Ponad 120 lat istnienia obfitowało w szereg sukcesów. Przedsiębiorstwo przeprowadziło udaną ekspansję na rynki zagraniczne. Oleje silnikowe Castrol i inne produkty tej marki zyskały również uznanie u konstruktorów samochodowych oraz w zespołach rajdowych i F1.

Telefon: +49 (0) 800 / 863 73 70
E-mail: Kundenservice@castrol.com
Strona internetowa: https://www.castrol.com
Adres: Überseeallee 1
20457 Hamburg

Co sądzisz o produkcie smary w sprayu do łańcuchów Castrol Chain Spray O-R 400ml CASTROL CHAINSPRAY?

Sezonowa wyprzedaż opon
Sezonowa wyprzedaż opon