Ściereczki do trudnych zabrudzeń 24 szt AJUSA 19-076

Ściereczki do trudnych zabrudzeń 24 szt AJUSA 19-076

6,18 zł
Cena za sztukę: 6,18 zł /
Zawiera podatek VAT Dostępny. Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych
Informacje o produkcie:

Karta charakterystyki: Zobacz tutaj

Karta produktu: Zobacz tutaj

Usuwają trudne zabrudzenia, oleje, smary, brud. Bezpieczne dla skóry dłoni, łatwe w użyciu.

Sposób użycia

  1. Otworzyć opakowanie ciągnąc za część etykiety ze strzałką i wyciągnąć ściereczkę
  2. Szczelnie zamknąć opakowanie, aby utrzymać wilgoć
  3. Przetrzeć powierzchnię ściereczką do uzyskania pożądanego efektu
  4. Pozostawić czyszczoną powierzchnię do wyschnięcia
EAN:
Szerokość [mm]: 30 mm
Długość [mm]: 100 mm
Masa [g]: 1400 g
Wysokość [mm]: 250 mm

O FIRMIE AJUSA

Hiszpańska firma AJUSA to wiodący producent uszczelek samochodowych. Produkty firmy AJUSA są wykorzystywane do pierwszego montażu, jako części oryginalne w samochodach grupy Volkswagen oraz w samochodach Renault. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w hiszpańskim mieście Albacete. Jest to ogromny kompleks, w skład którego wchodzą: centrum produkcyjne, budynki biurowe, a nawet strefy zieleni czy centrum rozrywki, w którym mogą wypoczywać pracownicy zatrudnieni w firmie. AJUSA oferuje produkty bardzo wysokiej jakości. Materiał produkcyjny wybierany jest zawsze niezwykle starannie i dokładnie, a sam proces technologiczny jest dokładnie planowany i zaprojektowany.

Historia

Firma AJUSA powstała w roku 1972 i praktycznie od samego początku postawiła sobie za cel dostarczanie wysokiej jakości produktów, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Już osiem lat później, w roku 1980, AJUSA opracowała katalog produktów, który prezentował całą ofertę produkcyjną. W tym samym czasie rozpoczęła się oficjalna sprzedaż produkowanych części na terenie Europy. Szybki i dynamiczny rozwój zaowocował dalszym doskonaleniem i podnoszeniem umiejętności, a co za tym idzie, dalszym generowaniem dochodów. Rok 1982 był dla firmy bardzo ważnym momentem. To wtedy rozpoczęła się oficjalna współpraca z marką Renault w zakresie dostarczania uszczelnień na pierwszy montaż do samochodów, jako oryginalne wyposażenie. Już dwa lata później podobny kontrakt udało się zawrzeć z grupą Volkswagen. Na tym jednak nie zakończyło się pasmo sukcesów przedsiębiorstwa. W roku 1988 uszczelki oferowane przez firmę AJUSA można już było kupić na całym świecie, co jest niewątpliwie ogromnym osiągnięciem. Obecnie AJUSA jest liderem na rynku europejskim, jeżeli chodzi o produkcję uszczelnień do samochodów, a oferta produktowa została rozszerzona o uszczelnienia pasujące również do samochodów azjatyckich.

Części

AJUSA jest producentem przede wszystkim różnorodnych uszczelnień. Znaleźć tu można uszczelki głowicy, kolektora dolotowego, miski olejowej, pokrywy rozrządu, pokrywy zaworów, skrzyni korbowej czy turbosprężarki i wielu innych. Przedsiębiorstwo nie produkuje jednakże wyłącznie uszczelek. W ofercie znajdują się również inne elementy, takie jak filtry oleju, elementy konstrukcji silnika (głowica, mechanizm korbowy, skrzynia korbowa, pompa oleju), elementy systemu tworzenia mieszanki paliwowej oraz układu wydechowego. Wszystkie oczywiście najwyższej jakości. Każda produkowana przez AJUSA część to wieloetapowy, stale monitorowany proces. Najpierw starannie dobierany jest materiał do produkcji, następnie ustawiamy sam proces technologiczny. Każda część, która opuszcza fabrykę, jest poddawana badaniom, kontroli i testom. Ma to na celu wyłapanie ewentualnych wadliwych elementów, które mogły się pojawić w czasie produkcji.

Telefon: +34 - 967 21 62 12
E-mail: [email protected]
Strona internetowa: www.ajusa.es
Adres: P. Empresarial Ajusa, Ctra Ayora Km. 2.2
02006 ALBACETE

Pomoc