Rura przednia ASMET 31.004

Rura przednia ASMET 31.004

114,17 zł
Cena za sztukę: 114,17 zł /
Zawiera podatek VAT Dostępny. Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych
EAN:
Układ wydechowy: za katalizatorem
Strona zabudowy: z przodu

O FIRMIE ASMET

ASMET to polska firma zajmująca się produkcją motoryzacyjnych części zamiennych. Obecnie, w jej ofercie znajduje się blisko 1500 różnorodnych elementów, które swoją jakością i wykonaniem nie ustępują zagranicznym konkurentom. Oferowane przez firmę części odpowiadają wymaganiom trzydziestu marek samochodów. Oferta nie jest jednak zamknięta. Dynamiczny rozwój i poszukiwanie coraz korzystniejszych rozwiązań powodują, że firma stale się doskonali, stosuje nowe rozwiązania i wprowadza coraz to nowsze elementy. W ten sposób poszerza swój zakres działania i możliwość wspierania swoich klientów. Firma obsługuje nie tylko rynek polski, ale również zaopatruje klientów z Estonii, Niemiec i Holandii. Mimo, że jest to relatywnie niewielkie przedsiębiorstwo, to stanowi bardzo silną konkurencję dla zagranicznych firm o ustabilizowanej pozycji na rynku.

Historia

Firma ASMET została założona w 1989 roku, kiedy w polski handlu dopiero rodził się sektor prywatny. Sytuacja gospodarcza w kraju i związane z nią okoliczności nie ułatwiały rozwoju, co jednak nie zatrzymało przedsiębiorstwa, które krok po kroku rozwijało się w branży motoryzacyjnej. W krótkim czasie ASMET zdecydował się na specjalizację. Jako główny przedmiot swojej działalności wybrał produkcję elementów do układów wydechowych samochodów osobowych oraz samochodów dostawczych. Obecnie firma jest nadal na etapie prężnego i dynamicznego rozwoju. W jej posiadaniu znajduje się fabryka, która została wyposażona w innowacyjne narzędzia, za pomocą których można produkować elementy wysokiej jakości. Dzięki temu firma ASMET stanowi realną konkurencję nie tylko dla rodzimych marek motoryzacyjnych, ale również dla firm o zasięgu światowym. Każda produkowana część poddawana jest surowej kontroli, a fabrykę opuszczają wyłącznie elementy, które spełniają narzucone standardy.

Części

Firma ASMET to producent wysokiej klasy elementów przeznaczonych do konstrukcji układów wydechowych. Przedsiębiorstwo kładzie bardzo duży nacisk na jakość, a do klientów nie mogą trafiać części wadliwe, uszkodzone w procesie produkcji lub z jakichś innych przyczyn niespełniające surowych standardów i wysokich wymagań. W celu optymalizacji procesu kontroli utworzone zostały w fabryce specjalne stanowiska, przez które przechodzą wszystkie wyprodukowane elementy. Części doskonale sprawdzają się w czasie codziennego użytkowania, jak i podczas ekstremalnych testów, zapewniają użytkownikom wysoki komfort jazdy samochodem, gwarantują bezpieczeństwo, a przy tym są trwałe i odporne na uszkodzenia w czasie eksploatacji. Taki efekt jest zasługą zarówno starannie dobranego materiału do produkcji, jak i precyzyjnie opracowanego procesu technologicznego. Oferowane przez ASMET katalizatory, rury wydechowe czy tłumiki, mogą z powodzeniem mierzyć się ze swoimi odpowiednikami produkowanymi przez światowych producentów części samochodowych.

Telefon: +48 (052) 398 90 41
E-mail: [email protected]
Strona internetowa: http://www.asmet.eu
Adres: ul. Kamienna 1
89-650 CZERSK
08148 (WALKER)
801-217 (BOSAL)
96536932 (DAEWOO)

Pomoc