Płyn do chłodnicy K2 T205C

Dodatkowy rabat -7%

Płyn do chłodnicy K2 T205C

53,35 zł
Cena za sztukę: 53,35 zł  / 
Zawiera podatek VAT
Kod Produktu: T205C
Informacje o produkcie:

K2 to marka należąca do firmy Melle zajmującej się produkcją oraz dystrybucją chemii oraz kosmetyków samochodowych. Obecnie marka K2 jest jednym z liderów w swojej branży, dzięki wysokiej klasie swoich produktów, dobrej relacji ich jakości do ceny oraz stosowaniu innowacyjnych technologii produkcyjnych. Płyn do chłodnic K2 Kuler czerwony -35oC 5 litrów to jeden z produktów marki, który znajduje szerokie uznanie wśród kierowców.

Płyn do chłodnic K2 Kuler to nowoczesny, a przy tym uniwersalny koncentrat, charakteryzujący się bardzo dobrymi parametrami użytkowymi. Zastosowana w nim specjalna receptura pozwala optymalnie chronić jednostkę napędową latem przed przegrzaniem, a zimą przed zamarznięciem. K2 Kuler może być wykorzystywany we wszystkich dostępnych na rynku rodzajach chłodnic, szczególnie zaś jest rekomendowany do urządzeń aluminiowych. Płyn do chłodnic K2 czerwony może być z powodzeniem mieszany z innymi środkami tego typu o zbliżonym poziomie jakości, niezależnie od koloru. Koncentrat K2 Kuler spełnia rygorystyczne normy amerykańskie ASTM D 3306 oraz ASTM D 2570. Jego bardzo dobre parametry oraz wysoką jakość potwierdziły również testy Instytutu Technicznego Wojsk Lotniczych zgodni z normą PN-C-40007.

Wypełnienie standardów i specyfikacji

  • ASTM D 3306
  • ASTM D 2570
  • PN-C-40007

Zalety Płynu do chłodnic K2 Kuler

Płyn do chłodnic K2 Kuler czerwony (-35°C) 5 Litrów zawiera doskonały pakiet inhibitorów, składających się z kwasów karboksylowych z dodatkiem specjalnych inhibitorów korozji oraz czynników antypiennych, dzięki czemu w optymalnych sposób zabezpiecza jednostkę napędową przez 5 lat lub 250 tys. km przebiegu. Koncentrat nie zamarza w temperaturach dochodzących nawet do -35oC. Płyn K2 Kuler nadaje się do stosowania we wszystkich rodzajach chłodnic, także aluminiowych.

Pojemność 5
Lokalizacja części w aucie

K2 to polska firma, która powstała w 1991 roku. Na początku zajmowała się produkcją autokosmetyków na niewielką skalę. Wyroby z logo K2 szybko zdobyły zaufanie klientów, co pozwoliło na dynamiczny rozwój firmy. Obecnie jest ona jednym z wiodących producentów chemii i kosmetyków samochodowych. K2 jest doceniana nie tylko  w Polsce – jej produkty są eksportowane do około 60 krajów na całym świecie. Żeby tworzyć artykuły, które faktycznie odpowiadają potrzebom użytkowników, firma na co dzień współpracuje z mechanikami, lakiernikami i zwykłymi kierowcami. W ofercie firmy znajdują się profesjonalne produkty do myjni i lakierni, płyny chłodnicze i hamulcowe, kleje, silikony i artykuły do pielęgnacji samochodów.

Firma w 2006 roku wdrożyła System Zarządzania Jakością ISO 9001:2001. K2 dba również o środowisko naturalne, czego dowodem jest wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością ISO 14001:2004.

Adres:

Co sądzisz o produkcie płyn do chłodnicy K2 T205C?

Dodatkowy rabat -7%
Dodatkowy rabat -7%