Pasta polerska K2 Turbo 120 g K2 K001

Dodatkowy rabat -7%

Pasta polerska K2 Turbo 120 g K2 K001

7,35 zł
Cena za sztukę: 7,35 zł  / 
Zawiera podatek VAT Dostępny. Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych
Kod Produktu: K001
Informacje o produkcie:

Marka K2 jest niekwestionowanym liderem w produkcji oraz dystrybucji wyrobów do konserwacji lakieru samochodowego w Polsce. Pasta polerska K2 Turbo 120 g (dawniej Tempo) to uniwersalny preparat, idealny dla każdego właściciela auta, który dopiero rozpoczyna swoją przygodę z kosmetyką samochodową lub chce szybko i łatwo poprawić atrakcyjność wizualną swojego pojazdu.

Pasta polerska K2 Turbo została opracowana z wykorzystaniem technologii nanocząsteczek Nanotech, która skutecznie ułatwia usuwanie najmniejszych nawet zarysowań, plam olejowych, resztek organicznych oraz drobinek asfaltu z lakieru. Preparat K2 Turbo bardzo łatwo się aplikuje za pomocą szmatki lub gąbki i nie wymaga od użytkownika zbyt dużego wysiłku podczas polerowania. Pasta polerska K2 jest idealnym środkiem do stosowania w przypadku wszystkich dostępnych typów lakierów – akrylowych, metalizowanych oraz perłowych. Można ją również stosowań do pielęgnacji lakierowanych felg samochodowych.

Zalety Pasty polerskiej K2 Turbo

  • łatwa w aplikacji i polerowaniu
  • błyskawicznie usuwa mikrozarysowania, zabrudzenia organiczne i nieorganiczne
  • może być stosowana z wszystkimi typami lakierów
  • nadaje powłoce lakierniczej wyjątkową głębię kolorów oraz długotrwały blask
  • preparat oparty na innowacyjnej technologii nanocząsteczek Nanotech

Pasta polerska K2 Turbo 120 g to produkt cieszący się bardzo dużą popularnością wśród wyrobów do konserwacji lakieru w Polsce. Został on wielokrotnie nagrodzony prestiżowym tytułem Laur Konsumenta w latach 2006-2012. Z K2 Turbo korzystają użytkownicy w ponad 30 krajach na całym świecie. Pasta otrzymała rekomendację Dekra, światowego eksperta w badaniach certyfikacyjnych dla przemysłu motoryzacyjnego, a także posiada certyfikat Produkt z Atestem przyznawany przez PZH w Warszawie. Pasta polerska K2 Turbo była wielokrotnie doceniana na międzynarodowych targach wynalazków oraz innowacji m.in. w Niemczech, Belgii czy też Korei Południowej.

K2 to polska firma, która powstała w 1991 roku. Na początku zajmowała się produkcją autokosmetyków na niewielką skalę. Wyroby z logo K2 szybko zdobyły zaufanie klientów, co pozwoliło na dynamiczny rozwój firmy. Obecnie jest ona jednym z wiodących producentów chemii i kosmetyków samochodowych. K2 jest doceniana nie tylko  w Polsce – jej produkty są eksportowane do około 60 krajów na całym świecie. Żeby tworzyć artykuły, które faktycznie odpowiadają potrzebom użytkowników, firma na co dzień współpracuje z mechanikami, lakiernikami i zwykłymi kierowcami. W ofercie firmy znajdują się profesjonalne produkty do myjni i lakierni, płyny chłodnicze i hamulcowe, kleje, silikony i artykuły do pielęgnacji samochodów.

Firma w 2006 roku wdrożyła System Zarządzania Jakością ISO 9001:2001. K2 dba również o środowisko naturalne, czego dowodem jest wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością ISO 14001:2004.

Adres:

Co sądzisz o produkcie

Dodatkowy rabat -7%
Dodatkowy rabat -7%