10% zniżki na tarcze i klocki hamulcowe   Pokaż teraz

Olej VALVOLINE MaxLife Synthetic 5W40 4 litry VALVOLINE VE18047

Olej VALVOLINE MaxLife Synthetic 5W40 4 litry VALVOLINE VE18047

Ocena
5 / 5
1 opini

98,01 zł
Cena za sztukę: 98,01 zł  / 
Zawiera podatek VAT Dostępny. Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych
5 / 5
1 opini
Kod Produktu: VE18047
Informacje o produkcie:

Oleje syntetyczne to doskonałe środki powstające w wyniku syntezy chemicznej pochodnych ropy naftowej. Zapewniają one silnikowi optymalne warunki pracy w ekstremalnych temperaturach, a także w środowisku, gdzie występują duże różnice temperatur. Jednym z takich produktów jest olej VALVOLINE MaxLife Synthetic 5W40 4 litry, który zwiększa żywotność jednostki napędowej, redukując przy tym osady i dbając o dobrą kondycję uszczelek.

VALVOLINE MaxLife Synthetic 5W40 jest przeznaczony do silników benzynowych i wysokoprężnych, a także do jednostek zasilanych gazem LPG instalowanych w samochodach osobowych, autach dostawczych, pojazdach typu kamper oraz w lekkich samochodach ciężarowych. Olej spełni również wymagania silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa, a także w samochodach, których silniki legitymują się dużym przebiegiem. Olej MaxLife 5W40 pozwala skutecznie zminimalizować cztery główne przyczyny awarii jednostek napędowych, a mianowicie wycieki, osady, szlam oraz nadmierne tarcie.

Wypełnienie standardów i specyfikacji

  • API SL/CF
  • ACEA A3-02, B3-98 Wydanie 2, B4-02
  • API SM/ CF
  • ACEA A3/B4
  • VW 502.00, 505.00
  • MB Aprobata 229.1
  • MB Aprobata 229.3

Zalety Oleju VALVOLINE MaxLife Synthetic 5W40

MaxLife Synthetic 5W40 zdecydowanie wydłuża żywotność jednostki napędowej, niwelując wycieki oleju, nadmierne tarcie oraz powstawanie osadów. Dzięki wykorzystaniu specjalnej formuły olej VALVOLINE to doskonały produkt do silników o dużym przebiegu, umożliwiający natychmiastowe smarowanie już w niskich temperaturach, podczas tzw. zimnego startu. Silny film olejowy VALVOLINE MaxLife Synthetic 5W40 zabezpiecza silnik przed zużyciem we wszystkich warunkach, a specjalnie dobrane dodatki zachowują uszczelki w bardzo dobrym stanie.

Zalecenie stosowania VALVOLINE MaxLife Synthetic 5W40

Olej jest rekomendowany do stosowania w samochodach z silnikami benzynowymi, wysokoprężnymi oraz zasilanymi gazem LPG. Sprawdzi się zarówno w autach osobowych, dostawczych, w lekkich pojazdach ciężarowych oraz kamperach. Został on tak zaprojektowany, aby zapewnić optymalną ochronę jednostkom z dużym przebiegiem.

Seria MaxLife
Pojemność 4
Klasa lepkości 5W40

Początki przedsiębiorstwa Valvoline związane są z silnikiem, jednak co ciekawe, był to silnik parowy. Za datę powstania marki uważa się bowiem już 1866, kiedy to olej Valvoline po raz pierwszy naoliwił zawory silnikowe. Niedługo po tym zdarzeniu powstał pierwszy na świecie znak towarowy marki smaru. Dzisiaj marka Valvoline jest dobrze znana we wszystkich zakątkach świata. Podstawę oferty stanowią oleje silnikowe przeznaczone do wszelkiego typu pojazdów. Firma produkuje oleje do większości samochodów osobowych, ale także do pojazdów ciężarowych oraz motocykli. Co więcej, oleje marki Valvoline znajdują zastosowanie również w smarowaniu silników stacjonarnych. Ponadto, w asortymencie znaleźć można również rozmaite dodatki uszlachetniające do olejów oraz produkty zaliczane do kategorii chemii samochodowej.

Telefon: +31 78 654 3500
E-mail: valvolineeuropemarketing@valvoline.com
Strona internetowa: https://www.valvoline.com/
Adres: Wieldrechtseweg 39
3316 BG Dordrecht

Co sądzisz o produkcie

10% zniżki na tarcze i klocki hamulcowe kod TARCZEKLOCKI
10% zniżki na tarcze i klocki hamulcowe kod TARCZEKLOCKI