10% zniżki na wszystkie rodzaju filtrów. Wpisz kod FILTRY10 Pokaż teraz

Olej FUCHS Titan GT1 Pro C2 5W30 1 litr FUCHS 5W30/1/GT1C2

34,15 zł
Cena za litr: 34,15 zł /
Zawiera podatek VAT Dostępny. Dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych
Informacje o produkcie:

Olej silnikowy pełni niezwykle ważną funkcję eksploatacyjną – smaruje wszystkie ruchome podzespoły silnika i chroni je przed zużyciem. Dodatkowo oleje zapewniają oczyszczanie wnętrza silnika z wszelkich zanieczyszczeń, jakie tworzą się podczas eksploatacji. Olej bierze także częściowo udział w procesie chłodzenia silnika. Współczesna oferta rynkowa środków smarnych jest niezwykle bogata – aby prawidłowo dobrać olej do danego silnika należy porównać zalecane specyfikacje z instrukcji użytkowania pojazdu z tymi na etykiecie oleju.

Olej silnikowy należy wymieniać w trybie określonym przez producenta (najczęściej co 10 000 – 30 000 kilometrów), koniecznie wraz z nowym filtrem oleju.

 

Całkowicie syntetyczny olej FUCHS Titan GT1 Pro C2 5W30 jest jednym z topowych olejów w ofercie firmy FUCHS. Dedykowany przede wszystkim do nowoczesnych silników benzynowych i wysokoprężnych, z turbodoładowaniem i układami oczyszczania spalin. Szczególnie polecany do aut francuskich koncernu PSA i Renault. Bardzo mała zawartość fosforu, siarki i popiołów siarczanowych zapewnia długotrwałą i bezproblemową pracę filtrom cząstek stałych DPF/FAP. Lekkobieżna formuła oleju FUCHS Titan GT1 Pro C2 5W30 pozwala do minimum ograniczyć zużycie paliwa, a także zapewnia bardzo szybki i sprawny rozruch zimą. Pakiet detergentów i innych dodatków uszlachetniających pozwala na utrzymanie silnika w maksymalnej czystości i sprawności przez wiele tysięcy kilometrów.

 

Lepkość wg SAE: 5W30.

 

Spełnia wymagania specyfikacji producentów:

·         FIAT 9.55535-S1;

·         HONDA;

·         SUBARU;

·         SUZUKI;

·         TOYOTA;

·         PSA B71 2290;

·         RENAULT RN0700

oraz wymagania jakościowe:

·         ACEA A5/B5;

·         ACEA C2;

·         API SN/SM/CF.

 

Pojemność opakowania: 1 litr.

EAN: 4001541226320
Klasa lepkości SAE: 5W30
specyfikacja: Linia : Titan
Pojemność [litr]: 1 l
Odbierz zniżkę na łączniki stabilizatora
Odbierz zniżkę na łączniki stabilizatora