Dni darmowej dostawy! Bezpłatny kurier od 99 zł Pokaż teraz

Olej FUCHS Titan GT1 Pro C1 5W30 1 litr FUCHS 5W30/1/GT1PROC1

107,62 zł
Cena za litr: 107,62 zł /
Zawiera podatek VAT Dostępny. Dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych
Informacje o produkcie:

Olej silnikowy pełni niezwykle ważną funkcję eksploatacyjną – smaruje wszystkie ruchome podzespoły silnika i chroni je przed zużyciem. Dodatkowo oleje zapewniają oczyszczanie wnętrza silnika z wszelkich zanieczyszczeń, jakie tworzą się podczas eksploatacji. Olej bierze także częściowo udział w procesie chłodzenia silnika. Współczesna oferta rynkowa środków smarnych jest niezwykle bogata – aby prawidłowo dobrać olej do danego silnika należy porównać zalecane specyfikacje z instrukcji użytkowania pojazdu z tymi na etykiecie oleju.

Olej silnikowy należy wymieniać w trybie określonym przez producenta (najczęściej co 10 000 – 30 000 kilometrów), koniecznie wraz z nowym filtrem oleju.

 

Topowy, w pełni syntetyczny olej FUCHS Titan GT1 PRO C1 5W30 przeznaczony jest do stosowania w nowoczesnych silnikach benzynowych i wysokoprężnych, które wymagają oleju zgodnego z normą ACEA C1. Ograniczona zawartość siarki i metali ciężkich bardzo dobrze wpływa na kondycję silnika i systemów oczyszczania spalin –filtrów cząstek stałych DPF/FAP i trójdrożnych reaktorów katalicznych TWC. Olej FUCHS Titan GT1 PRO C1 5W30 może być stosowany trybie wydłużonych przebiegów pomiędzy kolejnymi wymianami.

 

Lepkość wg SAE: 5W30.

 

Spełnia wymagania specyfikacji producentów:

·         FORD WSS-M2C934-B;

·         Mazda

oraz wymagania jakościowe:

·         ACEA C1;

·         ACEA A5/B5;

·         JASO DL-1.

 

Pojemność opakowania: 1 litr.

Klasa lepkości SAE: 5W30
specyfikacja: Linia : Titan
Pojemność [litr]: 1 l
Zrób zakupy za 99 zł a Twoje zamówienie wyślemy kurierem bezpłatnie.
Zrób zakupy za 99 zł a Twoje zamówienie wyślemy kurierem bezpłatnie.