10% zniżki na tarcze i klocki hamulcowe   Pokaż teraz

Olej ELF Evolution 900 SXR 5W40 5 litrów ELF 5W40/5/EVOLUTIONSXR

Olej ELF Evolution 900 SXR 5W40 5 litrów ELF 5W40/5/EVOLUTIONSXR

Ocena
5 / 5
2 opini

113,85 zł
Cena za sztukę: 113,85 zł  / 
Zawiera podatek VAT Dostępny. Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych
5 / 5
2 opini
Kod Produktu: 5W40/5/EVOLUTIONSXR
Informacje o produkcie:

Sprawny silnik to czysty silniki, mogący pracować bez zakłóceń nawet w ekstremalnie wysokich i niskich temperaturach. Aby zapewnić jednostce napędowej takie warunki, niezbędny jest wysokiej jakości olej silnikowy, który zadba o żywotność i jej maksymalne parametry. Idealnym kandydatem do tej roli jest syntetyczny olej ELF Evolution 900 SXR 5W40 5 litrów, który zapewnia całkowitą kompatybilność z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi stosowanymi w silnikach.

Olej ELF Evolution 900 SXR 5W40 to wielosezonowy środek smarny najnowszej generacji opracowany z wykorzystaniem formuły IMF (Intra Molecular Friction), która gwarantuje optymalną ochronę jednostki napędowej przy znacznej oszczędności paliwa. Olej marki ELF został specjalnie przygotowany do silników benzynowych oraz jednostek wysokoprężnych, a także do silników z turbosprężarką lub bez, jednostek wielozaworowych, z wałkami rozrządu w głowicy oraz z katalizatorami lub bez. ELF Evolution 900 SXR 5W40 sprawdzi się w silnikach napędzanych paliwem bezołowiowym oraz gazem propan-butan. Może być z powodzeniem stosowany w jeździe sportowej, w samochodach eksploatowanych nawet w najtrudniejszych warunkach, a także w pojazdach z maksymalnym dopuszczonym przebiegiem 30 tys. km pomiędzy wymianami oleju.

Wypełnienie standardów i specyfikacji

  • ACEA A3/B4
  • API SN/CF
  • Renault RN0700, RN0710
  • Mercedes-Benz: 226.5

Zalety Oleju ELF Evolution 900 SXR 5W40

Olej ELF Evolution 900 SXR 5W40 5 litrów oferuje doskonałe właściwości smarne, przejawiające się wysokim wskaźnikiem lepkości, który gwarantuje optymalne smarowanie w wysokich temperaturach. Olej ten charakteryzuje się także bardzo dobrą płynnością w niskich temperaturach, co w znaczny sposób ułatwia uruchomienie jednostki napędowej w okresie zimowym. ELF Evolution 900 SXR zapewnia dużą odporność na ścinanie polimerów oraz utlenianie, a także oferuje perfekcyjne właściwości myjąco-dyspergujące jako środek zabezpieczający przed powstawaniem laków, nagarów czy szlamów.

Zalecenie stosowania ELF Evolution 900 SXR 5W40

Olej jest dedykowany do samochodów z nowoczesnymi silnikami benzynowymi oraz wysokoprężnymi, napędzanych paliwem bezołowiowym oraz gazem propan-butan, z turbosprężarką lub bez, w samochodach z dopuszczalnym maksymalnym przebiegiem 30 tys. km pomiędzy wymianami oleju. Olej ELF Evolution 900 SXR jest rekomendowany do samochodów marki Renault oraz Mercedes.

Seria Evolution
Pojemność 5
Klasa lepkości 5W40

Elf to znana marka olejów silnikowych, która została stworzona przez koncern Total. Produkty marki Elf są powszechnie wykorzystywane przez użytkowników pojazdów osobowych niskiej, średniej i wysokiej klasy. Głównie różnorodności produktów Elf zawdzięcza swój sukces. W ofercie produktów desygnowanych logo Elf każdy znajdzie bowiem odpowiedni dla siebie produkt, niezależnie od tego jakim pojazdem i jednostką napędową dysponuje. W asortymencie znajdują się głównie oleje silnikowe, niemniej jednak znaleźć tam można również oleje do skrzyni biegów czy też płyny hamulcowe. Poprzez markę Elf, Total oferuje dosyć kompleksowe zaopatrzenie, jeśli chodzi o  płyny samochodowe. Należy również podkreślić, iż produkty marki Elf są powszechnie cenione na całym świecie, o czym świadczy ich niesłabnąca sprzedaż na wielu rynkach.

Telefon: +33 (0)1 47 44 45 46
Strona internetowa: https://www.total.com/
Adres: Tour Coupole - 2 place Jean Millier
92078 Paris la Défense cedex

Co sądzisz o produkcie

10% zniżki na tarcze i klocki hamulcowe kod TARCZEKLOCKI
10% zniżki na tarcze i klocki hamulcowe kod TARCZEKLOCKI