Niewidzialna wycieraczka TURTLE WAX Clear Vue Rain Repellent 300 ml AMTRA 70-173

Niewidzialna wycieraczka TURTLE WAX Clear Vue Rain Repellent 300 ml AMTRA 70-173

28,13 zł
Cena za sztukę: 28,13 zł  / 
Zawiera podatek VAT Dostępny. Dostawa w 1-2 dni robocze
Kod Produktu: 70-173
Informacje o produkcie:

Wysokiej jakości preparat typu „niewidzialna wycieraczka” TURTLE WAX Clear Vue Rain Repellent skutecznie zabezpiecza szyby samochodowe przed osiadaniem wody i brudu. Efekt utrzymuje się bardzo długo i nie słabnie wraz z czasem. Działanie środka TURTLE WAX Clear Vue Rain Repellent polega na wytworzeniu specjalnej powłoki ochronnej o właściwościach hydrofobowych, która nie dopuszcza do przywierania błota, kurzu czy resztek organicznych.

Stosowanie preparatu TURLE WAX Clear Vue Rain Repellent wpływa pozytywnie na bezpieczeństwo znacznie poprawiając widoczność w trudnych warunkach atmosferycznych.

 

Pojemność opakowania: 300 ml

Lokalizacja części w aucie

Amtra to ponad 25-letnia, polska firma, wysoko ceniona przez klientów. Przedsiębiorstwo Amtra to przede wszystkim dystrybutor produktów najlepszych marek na świecie. Niemniej jednak od 2003 roku Amtra posiada w ofercie również swoje własne produkty. Asortyment firmy Amtra, który dostępny jest na terenie całego kraju, tworzą wszelkiego rodzaju kosmetyki samochodowe. Dzięki sprzedawanym przez firmę środkom m.in. wypłukamy silnik, naoliwimy zawiasy, czy też umyjemy karoserię. W ofercie dystrybutora znajdziemy komplet niezbędnych kosmetyków samochodowych. Ponadto, możemy mieć pewność, co do ich najwyższej jakości, gdyż firma współpracuje tylko z najwyżej cenionymi producentami. Niemal od początku funkcjonowania przedsiębiorstwa można zauważyć jego stały rozwój oraz dążenie do doskonałości. W ofercie pojawiają się coraz to nowsze produkty o niespotykanych wcześniej właściwościach.

Telefon: +48 32 294 41 00
E-mail: amtra(at)amtra.pl
Strona internetowa: https://www.amtra.pl/
Adres: Schonów 3
41-200 Sosnowiec

Co sądzisz o produkcie niewidzialna wycieraczka TURTLE WAX Clear Vue Rain Repellent 300 ml AMTRA 70-173?

10% zniżki na tarcze i klocki hamulcowe kod TARCZEKLOCKI
10% zniżki na tarcze i klocki hamulcowe kod TARCZEKLOCKI