Kabel eXtreme (USB / micro USB) - 152 cm - czarny EXTREME MICRO-USB-152CM-CZARNY

Dodatkowy rabat -7%

Kabel eXtreme (USB / micro USB) - 152 cm - czarny EXTREME MICRO-USB-152CM-CZARNY

6,30 zł
Cena za sztukę: 6,30 zł  / 
Zawiera podatek VAT Dostępny. Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych
Kod Produktu: MICRO-USB-152CM-CZARNY
Informacje o produkcie:

Uniwersalny kabel USB - micro USB, działający w standardzie USB 1.1 i 2.0, przeznaczony do transmisji danych i ładowania telefonów i nawigacji GPS z ładowarek USB. Dzięki wyjątkowej długości aż 152 cm umożliwia swobodne korzystanie z urządzenia podczas ładowania.

Specyfikacja: Długość: 152 cm Waga: 40 g

eXtreme to polska marka powstała w 2003 roku. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji prostej elektroniki do samochodów i motocykli oraz innych akcesoriów. Ofertę stanowią między innymi ładowarki i zapalniczki samochodowe, kable i przejściówki. Ponadto części eXtreme to ładowarki do akumulatorów motocyklowych oraz gniazda USB do motocykli. Oferta firmy to także liczne uchwyty na telefon i smartfon przeznaczone do montażu w kabinie samochodu lub na motocyklu. Dużą popularnością cieszą się pokrowce na motocykle eXtreme oraz oczyszczacze powietrza do samochodów.

eXtreme jest w pełni polską marką, która przez niespełna 20 lat działalności zdążyła zdobyć uznanie użytkowników i specjalistów. Od początku firma stawiała na wysoką jakość produktów. Wszystkie akcesoria eXtreme przechodzą restrykcyjne testy jakości według najbardziej wymagających norm europejskich. Firma zaczynała od produkcji akcesoriów GSM, aby później wprowadzić do oferty również części do samochodów i motocykli. Oferta w zakresie akcesoriów do pojazdów eXtreme jest stale poszerzana.

Adres:

Co sądzisz o produkcie

Dodatkowy rabat -7%
Dodatkowy rabat -7%