5% zniżki na akumulatory KOD AKU5   Pokaż teraz

Dodatek do oleju silnikowego LIQUI MOLY Wyciszacz popychaczy 300ml LIQUI MOLY 8345

Dodatek do oleju silnikowego LIQUI MOLY Wyciszacz popychaczy 300ml LIQUI MOLY 8345

50,44 zł
Cena za sztukę: 50,44 zł  / 
Zawiera podatek VAT Dostępny. Dostawa w 1-2 dni robocze
Kod Produktu: 8345
Informacje o produkcie:

Wysoce specjalistyczny produkt LIQUI MOLY Wyciszacz popychaczy przeznaczony jest do stosowania w silnikach z hydraulicznie sterowanymi popychaczami. Środek ten zapewnia niezwykle cichą i precyzyjną pracę układu popychaczy, co jest niezwykle uciążliwe w niektórych modelach samochodów. Preparat LIQUI MOLY Wyciszacz popychaczy może być stosowany zarówno w nowych pojazdach, jak i starszych w każdym okresie eksploatacyjnym.

 

Sposób użycia:

Dolać środek LIQUI MOLY Wyciszacz popychaczy do oleju silnikowego, a następnie pozostawić na biegu jałowym w celu wzmocnienia efektu działania. Zaleca się stosowanie preparatu przy każdej wymianie oleju.

Opakowanie produktu LIQUI MOLY Wyciszacz popychaczy wystarcza na 6 litrów oleju.

 

Pojemność opakowania: 300ml.

EAN: 4100420083457
Pojemność [ml] 300
Rodzaj połączenia Puszka
Lokalizacja części w aucie

Firma LIQUI MOLY powstała w Niemczech w 1957 roku. Od początku swojej działalności zajmowała się produkcją olejów silnikowych, środków smarnych, dodatków czyszczących i uszlachetniających. W krótkim czasie LIQUI MOLY stała się jednym z wiodących przedsiębiorstw w swojej branży w Niemczech i rozpoczęła eksport swoich wyrobów do innych krajów. Obecnie są one dostępne w ponad 100 państwach na całym świecie.

Firma jest znana z tego, że chętnie wykorzystuje najnowsze zdobycze techniki do ulepszania swoich produktów, finansuje badania i kładzie nacisk na stały rozwój. Jej artykuły spełniają rygorystyczne wymogi największych niemieckich producentów samochodów.

Produkty LIQUI MOLY są dostępne w Polsce od ponad dekady i cieszą się dużą popularnością. Marka jest kojarzona głównie z produkcji i dystrybucji wysokiej jakości olejów silnikowych. Artykuły cechują się wysoką jakością, potwierdzoną certyfikatem TÜV.

Telefon: +48 22 331-03-08
E-mail: biurolm@liqui-moly.pl
Strona internetowa: https://www.liqui-moly.pl/
Adres: Janka Muzykanta 60
02-188 Warszawa

Co sądzisz o produkcie dodatek do oleju silnikowego LIQUI MOLY Wyciszacz popychaczy 300ml LIQUI MOLY 8345?

Odbierz 5% zniżki na akumulatory
Odbierz 5% zniżki na akumulatory