5% zniżki na akumulatory KOD AKU5   Pokaż teraz

Dodatek do oleju przekładniowego LIQUI MOLY MoS2 20g LIQUI MOLY 2652

Dodatek do oleju przekładniowego LIQUI MOLY MoS2 20g LIQUI MOLY 2652

34,92 zł
Cena za sztukę: 34,92 zł  / 
Zawiera podatek VAT Dostępny. Dostawa w 1-2 dni robocze
Kod Produktu: 2652
Informacje o produkcie:

Skład specjalistycznego dodatku do oleju przekładniowego LIQUI MOLY MoS2 opiera się na zawartości dwusiarczku molibdenu – unikalnej substancji, która dopiero teraz zdobywa szeroki rozgłos w przemyśle. Cząsteczki dwusiarczku molibdenu z łatwością przywierają to metalowych elementów tworząc trwałą i stabilną powłokę, która redukuje tarcie, chroni przed korozją i nadmiernym zużyciem oraz doskonale przewodzi ciepło.

Dodatek do oleju przekładniowego LIQUI MOLY MoS2 znajdzie zastosowanie w ręcznych skrzyniach biegów oraz dyferencjałach bez blokady. Zapewnia gładką, trwałą, cichą i stabilną pracę.

 

Sposób użycia:

Zawartość opakowania dodać do oleju przekładniowego. Jedno opakowanie (20g) wystarcza na 1 litr oleju przekładniowego.

 

Pojemność opakowania: 20g.

EAN: 4100420026522
Masa [g] 20
Rodzaj połączenia Tubka
Lokalizacja części w aucie

Firma LIQUI MOLY powstała w Niemczech w 1957 roku. Od początku swojej działalności zajmowała się produkcją olejów silnikowych, środków smarnych, dodatków czyszczących i uszlachetniających. W krótkim czasie LIQUI MOLY stała się jednym z wiodących przedsiębiorstw w swojej branży w Niemczech i rozpoczęła eksport swoich wyrobów do innych krajów. Obecnie są one dostępne w ponad 100 państwach na całym świecie.

Firma jest znana z tego, że chętnie wykorzystuje najnowsze zdobycze techniki do ulepszania swoich produktów, finansuje badania i kładzie nacisk na stały rozwój. Jej artykuły spełniają rygorystyczne wymogi największych niemieckich producentów samochodów.

Produkty LIQUI MOLY są dostępne w Polsce od ponad dekady i cieszą się dużą popularnością. Marka jest kojarzona głównie z produkcji i dystrybucji wysokiej jakości olejów silnikowych. Artykuły cechują się wysoką jakością, potwierdzoną certyfikatem TÜV.

Telefon: +48 22 331-03-08
E-mail: biurolm@liqui-moly.pl
Strona internetowa: https://www.liqui-moly.pl/
Adres: Janka Muzykanta 60
02-188 Warszawa

Co sądzisz o produkcie dodatek do oleju przekładniowego LIQUI MOLY MoS2 20g LIQUI MOLY 2652?

Odbierz 5% zniżki na akumulatory
Odbierz 5% zniżki na akumulatory