Dodatkowy rabat -10% KOD ZNIZKA10
Do końca promocji pozostało:
4 4 4 4
0 0 0 0
2 2 2 2
5 5 5 5
1 1 1
1 1 1

Dodatek do oleju napędowego LIQUI MOLY Modyfikator Paliwa Diesel 1 Litr LIQUI MOLY 2663

Dodatek do oleju napędowego LIQUI MOLY Modyfikator Paliwa Diesel 1 Litr LIQUI MOLY 2663

82,45 zł
Cena za sztukę: 82,45 zł  / 
Zawiera podatek VAT Dostępny. Dostawa w 1-2 dni robocze
Kod Produktu: 2663
Informacje o produkcie:

Uniwersalny preparat LIQUI MOLY Modyfikator Paliwa Diesel charakteryzuje się bardzo wieloma cechami: uszlachetnia paliwo, zapewnia optymalne smarowanie oraz wypłukuje z wnętrza silnika wszelkie osady. Po zastosowaniu płynu LIQUI MOLY Modyfikator Paliwa Diesel poprawiają się kultura pracy oraz osiągi pojazdu, obniżeniu ulega zużycie paliwa, a tym samym silnik emituje mniej szkodliwych substancji.

Stosowanie preparatu LIQUI MOLY Modyfikator Paliwa Diesel pozytywnie wpływa na kondycję układu korobowo-tłokowego silnika, układu dolotowego oraz całego układu zasilania paliwem.

 

Produkt może być stosowany w jednostkach napędowych samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów, maszyn rolniczych, agregatów prądotwórczych czy łodzi.

 

Sposób użycia:

Płyn LIQUI MOLY Modyfikator Paliwa Diesel wymieszać z olejem napędowym podczas tankowania. Jedna nakrętka (25ml) wystarcza na 10 litrów paliwa.

 

Pojemność opakowania: 1 litr.

EAN: 4100420026638
Pojemność [litr] 1
Rodzaj połączenia Puszka
Lokalizacja części w aucie

Firma LIQUI MOLY powstała w Niemczech w 1957 roku. Od początku swojej działalności zajmowała się produkcją olejów silnikowych, środków smarnych, dodatków czyszczących i uszlachetniających. W krótkim czasie LIQUI MOLY stała się jednym z wiodących przedsiębiorstw w swojej branży w Niemczech i rozpoczęła eksport swoich wyrobów do innych krajów. Obecnie są one dostępne w ponad 100 państwach na całym świecie.

Firma jest znana z tego, że chętnie wykorzystuje najnowsze zdobycze techniki do ulepszania swoich produktów, finansuje badania i kładzie nacisk na stały rozwój. Jej artykuły spełniają rygorystyczne wymogi największych niemieckich producentów samochodów.

Produkty LIQUI MOLY są dostępne w Polsce od ponad dekady i cieszą się dużą popularnością. Marka jest kojarzona głównie z produkcji i dystrybucji wysokiej jakości olejów silnikowych. Artykuły cechują się wysoką jakością, potwierdzoną certyfikatem TÜV.

Telefon: +48 22 331-03-08
E-mail: biurolm@liqui-moly.pl
Strona internetowa: https://www.liqui-moly.pl/
Adres: Janka Muzykanta 60
02-188 Warszawa

Co sądzisz o produkcie dodatek do oleju napędowego LIQUI MOLY Modyfikator Paliwa Diesel 1 Litr LIQUI MOLY 2663?

Dodatkowy rabat -10%
Dodatkowy rabat -10%