Kupuj tanio i wygodnie na telefonie. Pobierz aplikację!   Pokaż teraz

Czysciwo hamulcowe / sprzęgła TRW PFC105 TRW PFC105

-17%

Czysciwo hamulcowe / sprzęgła TRW PFC105 TRW PFC105

10,50 zł 12,60 zł
Cena za sztukę: 10,50 zł  / 
Zawiera podatek VAT Dostępny. Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych
Kod Produktu: PFC105
Informacje o produkcie:

Podzespoły samochodowe takie jak hamulce i sprzęgła do poprawnej pracy wymagają wysokiego współczynnika tarcia pomiędzy współpracującymi elementami. Każde zabrudzenie na powierzchni elementów ciernych zaburza efektywność i poprawność działania. Typowe zanieczyszczenia, które osadzają się na powierzchni tarcz hamulcowych i sprzęgłowych to sadze, pyły oraz zabrudzenia olejopochodne. Również fabrycznie nowe tarcze hamulcowe zabezpieczone są powłoką antykorozyjną, którą należy zmyć przed montażem. Na rynku dostępne są specjalistyczne preparaty do oczyszczania elementów hamulców i sprzęgieł, doskonale nadają się także do odtłuszczania metalowych powierzchni przed klejeniem, bądź nanoszeniem warstwy silikonu.

 

Jeden z liderów w produkcji i dystrybucji hamulców i kompletnych systemów hamulcowych – firma TRW posiada w swojej ofercie specjalistyczny płyn do czyszczenia układów hamulcowych i sprzęgieł. Unikalna receptura i duża zawartość substancji chemicznych pozwala na oczyszczanie nawet najtrwalszych zanieczyszczeń. Aplikator generujący niezwykle mocny strumień substancji umożliwia wypłukiwanie zanieczyszczeń, także z trudnodostępnych miejsc. Płyn TRW jest jednym z najbardziej skutecznych i najbardziej wydajnych preparatów tego typu dostępnych na rynku.

 

Produkt może pozostawiać ślady na lakierowanych powierzchniach.

 

Pojemność opakowania: 500ml

EAN: 3322937895304
Cecha chemiczna Bez CFC
Rodzaj połączenia Puszka aerozolu
Pojemność [ml] 500
Jednostka ilości Puszka

TRW to firma produkująca części samochodowe, która powstała początkiem XX wieku. Istotny jest tu rok 1904, kiedy to doszło do przemianowania fabryki śrub w producenta zaworów silnikowych. Z czasem firma zmieniała profile działania, aby ostatecznie w 1958 połączyć się z Ramo-Wooldridge. W ten sposób powstała marka TRW, która dzisiaj znana jest głównie z produkcji wysokiej jakości części do układu hamulcowego. Główną ofertę producenta stanowią tarcze, klocki oraz pełne zestawy hamulcowe. Produkty z asortymentu marki TRW zaliczane są do klasy premium oraz najbardziej innowacyjnych części samochodowych. Nic w tym dziwnego, TRW od lat stawia na nowatorstwo, nieustannie doskonaląc swoje produkty w licznych centrach badawczych. Warto wskazać na olbrzymi zasięg firmy, której oddziały obecne są w 26 krajach, w tym również w Polsce. Obecnie dla przedsiębiorstwa pracuje około 70 tys. pracowników.

Telefon: +48 22 544 84 70
Strona internetowa: https://www.trwaftermarket.com/pl/
Adres: Rondo ONZ 1
00-124 Warszawa

Co sądzisz o produkcie

Informacja serwisowa
Informacja serwisowa
PDF
Pobierz
Informacja serwisowa
Informacja serwisowa
PDF
Pobierz