Bagażnik rowerowy na hak AMOS AMOS 7606

-15%

Bagażnik rowerowy na hak AMOS AMOS 7606

266,75 zł 312,34 zł
Cena za sztukę: 266,75 zł  / 
Zawiera podatek VAT Dostępny. Dostawa w 1-2 dni robocze
Kod Produktu: 7606
Informacje o produkcie:

Rower stał się w ostatnich latach bardzo popularnym środkiem transportu, a także spędzania wolnego czasu. Popularność rowerów wymusiła na producentach akcesoriów samochodowych rozwiązania umożliwiające szybki i bezpieczny transport rowerów. Obok bagażników dachowych olbrzymią popularność zdobywają platformy montowane na hak holowniczy. Platformy mają wiele zalet: nie wymagają dźwigania roweru powyżej linii dachu, zapewniają całkowitą funkcjonalność korzystania z bagażnika oraz nie wpływają tak drastycznie na aerodynamikę pojazdu i jego gabaryty.

 

Firma AMOS jest polskim potentatem, jeżeli chodzi o produkcję bagażników dachowych, platform rowerowych i akcesoriów do nich. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest nożycowy bagażnik rowerowy na hak AMOS, w którym można transportować do 3 rowerów. Wysoka uniwersalność pozwala na montaż w praktycznie każdym pojeździe, niezależnie od typu nadwozia. Podstawa bagażnika AMOS opiera się na kuli haka holowniczego, natomiast pozostałe punkty mocujące opierają się na regulowanych paskach. Wszechstronna budowa pozwala transportować rowery niezależnie konstrukcji, grubości ramy i gabarytów. Opcjonalne wyposażenie stanowi belka świetlna z miejscem na tablicę rejestracyjną.

Lokalizacja części w aucie

Amos to polska firma, która narodziła się ponad 60 lat temu, w roku 1957. Natomiast od przeszło 30 lat przedsiębiorstwo jest wyspecjalizowanie w konstrukcji wysokiej jakości bagażników samochodowych. Znajdujące się w ofercie producenta bagażniki Amos to różnorodne produkty o odmiennym zastosowaniu. Producent posiada bagażniki o różnej wielkości i kształcie, dostosowując produkty do potrzeb Klientów. W bagażnikach Amos przewieźć można m.in. sprzęt ogrodowy, taki jak kosiarki, sprzęt sportowy różnego rodzaju i wiele więcej. Ważną część oferty producenta stanowią uchwyty na rowery i narty. Firma Amos wyróżnia się innowacyjnością. Produkty są wykonane z zaawansowanych technologicznie materiałów. Uwagę zwracają również rozwiązania konstrukcyjne, zastosowane m.in. w przypadku uchwytów tylnych na rowery, które umożliwiają otwieranie bagażnika bez zdejmowania rowerów. Warto również podkreślić, że wszystkie części do samochodów Amos są malowane przy użyciu trwałej oraz bezpiecznej dla zdrowia i środowiska, farby proszkowej.

Telefon: 500 177 973
E-mail: amos@amos.auto.pl
Strona internetowa: https://www.amos.auto.pl/
Adres: Szkolna 27
05-552 Mroków

Co sądzisz o produkcie bagażnik rowerowy na hak AMOS AMOS 7606?

10% zniżki na tarcze i klocki hamulcowe kod TARCZEKLOCKI
10% zniżki na tarcze i klocki hamulcowe kod TARCZEKLOCKI