Bagażnik bazowy uniwersalny AMOS 130 cm

Bagażnik bazowy uniwersalny AMOS 130 cm

115,43 zł
Cena za sztukę: 115,43 zł  / 
Zawiera podatek VAT Dostępny. Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych
Kod Produktu: 1203
Informacje o produkcie:

Zastosowanie bagażnika dachowego to bardzo prosty sposób na zwiększenie funkcjonalności pojazdu. Stosowanie bagażnika dachowego kojarzy się przede wszystkim z wyjazdami wakacyjnymi, choć takie rozwiązanie spisuje się również bardzo dobrze w przypadku samochodów użytkowych, stosowanych to transportu materiałów budowlanych lub przedmiotów o zwiększonych gabarytach.

 

Ceniona w branży bagażników dachowych firma AMOS do samochodów wyposażonych w tzw. rynnę dachową proponuje bagażnik AMOS Uniwersalny. Montaż jest niezwykle prosty i odbywa się poprzez umiejscowienie łap w rynience dachowej – jest to jedno z najprostszych, najskuteczniejszych i najbardziej odpornych rozwiązań. Bagażnik AMOS Tico zbudowany jest ze stalowych belek o długości 130 centymetrów, co zapewnia maksymalną nośność 75 kilogramów.

 

Przy doborze odpowiedniego bagażnika od danego modelu samochodu należy zapoznać się z danymi katalogowymi firmy AMOS.

Amos to polska firma, która narodziła się ponad 60 lat temu, w roku 1957. Natomiast od przeszło 30 lat przedsiębiorstwo jest wyspecjalizowanie w konstrukcji wysokiej jakości bagażników samochodowych. Znajdujące się w ofercie producenta bagażniki Amos to różnorodne produkty o odmiennym zastosowaniu. Producent posiada bagażniki o różnej wielkości i kształcie, dostosowując produkty do potrzeb Klientów. W bagażnikach Amos przewieźć można m.in. sprzęt ogrodowy, taki jak kosiarki, sprzęt sportowy różnego rodzaju i wiele więcej. Ważną część oferty producenta stanowią uchwyty na rowery i narty. Firma Amos wyróżnia się innowacyjnością. Produkty są wykonane z zaawansowanych technologicznie materiałów. Uwagę zwracają również rozwiązania konstrukcyjne, zastosowane m.in. w przypadku uchwytów tylnych na rowery, które umożliwiają otwieranie bagażnika bez zdejmowania rowerów. Warto również podkreślić, że wszystkie części do samochodów Amos są malowane przy użyciu trwałej oraz bezpiecznej dla zdrowia i środowiska, farby proszkowej.

Telefon: 500 177 973
E-mail: amos@amos.auto.pl
Strona internetowa: https://www.amos.auto.pl/
Adres: Szkolna 27
05-552 Mroków

Co sądzisz o produkcie

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa