Bagażnik bazowy do relingu AMOS Reling AMOS 4201

Bagażnik bazowy do relingu AMOS Reling AMOS 4201

194,97 zł
Cena za sztukę: 194,97 zł  / 
Zawiera podatek VAT Dostępny. Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych
Kod Produktu: 4201
Informacje o produkcie:

Bagażnik dachowy to bardzo proste rozwiązanie umożliwiające zwiększenie możliwości transportowych samochodu. Na ulicach i drogach widuje się głównie samochody rodzinne, w których bagażniki dachowe służą do przewożenia urlopowego ekwipunku np. nart, rowerów, desek surfingowych czy dodatkowych bagażu. Akcesoryjne bagażniki dachowe umożliwiają także zwiększenie możliwości transportowych samochodów użytkowych, które transportują materiały budowlane, długie przedmioty czy meble.

 

Polska firma AMOS jest niezwykle ceniona na rynku bagażników dachowych i akcesoriów do nich. Produkty AMOS charakteryzują się wysoką jakością użytych do produkcji materiałów, precyzyjną obróbką i świetnym wykończeniem przy zachowaniu bardzo atrakcyjnej ceny. Konstrukcja bagażnika AMOS Reling należy do najstarszych rozwiązań na rynku, jednak zarówno sprzedawcy i użytkownicy chwalą ją za prostotę, trwałość i łatwość montażu. Instalacja jest bardzo prosta – mocowanie bagażnika wystarczy przykręcić do fabrycznych relingów, w jakie wyposażone są niektóre pojazdy. Belki poprzeczne wykonano z otwartego profilu o długości 120 centymetrów, co zapewnia maksymalną nośność bagażnika na poziomie 70 kilogramów - chyba, że producent pojazdu nałoży dodatkowe ograniczenia.  

 

Przy doborze odpowiedniego bagażnika od danego modelu samochodu należy zapoznać się z danymi katalogowymi firmy AMOS.

Amos to polska firma, która narodziła się ponad 60 lat temu, w roku 1957. Natomiast od przeszło 30 lat przedsiębiorstwo jest wyspecjalizowanie w konstrukcji wysokiej jakości bagażników samochodowych. Znajdujące się w ofercie producenta bagażniki Amos to różnorodne produkty o odmiennym zastosowaniu. Producent posiada bagażniki o różnej wielkości i kształcie, dostosowując produkty do potrzeb Klientów. W bagażnikach Amos przewieźć można m.in. sprzęt ogrodowy, taki jak kosiarki, sprzęt sportowy różnego rodzaju i wiele więcej. Ważną część oferty producenta stanowią uchwyty na rowery i narty. Firma Amos wyróżnia się innowacyjnością. Produkty są wykonane z zaawansowanych technologicznie materiałów. Uwagę zwracają również rozwiązania konstrukcyjne, zastosowane m.in. w przypadku uchwytów tylnych na rowery, które umożliwiają otwieranie bagażnika bez zdejmowania rowerów. Warto również podkreślić, że wszystkie części do samochodów Amos są malowane przy użyciu trwałej oraz bezpiecznej dla zdrowia i środowiska, farby proszkowej.

Telefon: 500 177 973
E-mail: amos@amos.auto.pl
Strona internetowa: https://www.amos.auto.pl/
Adres: Szkolna 27
05-552 Mroków

Co sądzisz o produkcie

-10% zniżki za zapis do newslettera
-10% zniżki za zapis do newslettera