Bagażnik bazowy AMOS Koala K-B AMOS 323B

Bagażnik bazowy AMOS Koala K-B AMOS 323B

220,19 zł
Cena za sztukę: 220,19 zł  / 
Zawiera podatek VAT Niedostępny.
Kod Produktu: 323B
Informacje o produkcie:

Bagażnik dachowy, który powiększa możliwości transportowe samochodu to bardzo wygodne rozwiązanie pod względem funkcjonalności. Przydaje się przede wszystkim przy wyjazdach rekreacyjnych – na bagażniku dachowym można transportować narty, rowery, deski surfingowe czy nawet kajaki. Oprócz tego bagażniki dachowe świetnie sprawdzają się w funkcji użytkowej do przewożenia materiałów budowlanych, mebli czy wszelkich długich elementów, które nie zmieściłyby się w kabinie pojazdu.

 

Bagażniki z serii Koala należą do sztandarowych produktów polskiej firmy AMOS. Linia przeznaczona jest do samochodów, które posiadają konwencjonalny, bezrynienkowy dach lub fabryczne punkty montażowe. Mocne łapy mocujące i belki poprzeczne o szczelinowym przekroju i długości 107 centymetrów pozwalają uzyskać maksymalną nośność bagażnika na poziomie 75 kilogramów, o ile producent pojazdu nie nałożył dodatkowych ograniczeń.

Stalowy profil belki poprzecznej bagażnika AMOS Koala zabezpieczony jest przed korozją ocynkiem hutniczym oraz koszulką z tworzywa sztucznego.

 

Przy doborze odpowiedniego bagażnika od danego modelu samochodu należy zapoznać się z danymi katalogowymi firmy AMOS.

Amos to polska firma, która narodziła się ponad 60 lat temu, w roku 1957. Natomiast od przeszło 30 lat przedsiębiorstwo jest wyspecjalizowanie w konstrukcji wysokiej jakości bagażników samochodowych. Znajdujące się w ofercie producenta bagażniki Amos to różnorodne produkty o odmiennym zastosowaniu. Producent posiada bagażniki o różnej wielkości i kształcie, dostosowując produkty do potrzeb Klientów. W bagażnikach Amos przewieźć można m.in. sprzęt ogrodowy, taki jak kosiarki, sprzęt sportowy różnego rodzaju i wiele więcej. Ważną część oferty producenta stanowią uchwyty na rowery i narty. Firma Amos wyróżnia się innowacyjnością. Produkty są wykonane z zaawansowanych technologicznie materiałów. Uwagę zwracają również rozwiązania konstrukcyjne, zastosowane m.in. w przypadku uchwytów tylnych na rowery, które umożliwiają otwieranie bagażnika bez zdejmowania rowerów. Warto również podkreślić, że wszystkie części do samochodów Amos są malowane przy użyciu trwałej oraz bezpiecznej dla zdrowia i środowiska, farby proszkowej.

Telefon: 500 177 973
E-mail: amos@amos.auto.pl
Strona internetowa: https://www.amos.auto.pl/
Adres: Szkolna 27
05-552 Mroków

Co sądzisz o produkcie

-10% zniżki za zapis do newslettera
-10% zniżki za zapis do newslettera