Urodzinowa promocja! -10% zniżki   Pokaż teraz

Bagażnik bazowy AMOS Koala K AMOS 323K

Urodzinowy rabat! -10%

Bagażnik bazowy AMOS Koala K AMOS 323K

196,91 zł
Cena za sztukę: 196,91 zł  / 
Zawiera podatek VAT Dostępny. Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych
Kod Produktu: 323K
Informacje o produkcie:

Bagażnik dachowy, który powiększa możliwości transportowe samochodu to bardzo wygodne rozwiązanie pod względem funkcjonalności. Przydaje się przede wszystkim przy wyjazdach rekreacyjnych – na bagażniku dachowym można transportować narty, rowery, deski surfingowe czy nawet kajaki. Oprócz tego bagażniki dachowe świetnie sprawdzają się w funkcji użytkowej do przewożenia materiałów budowlanych, mebli czy wszelkich długich elementów, które nie zmieściłyby się w kabinie pojazdu.

 

Bagażniki z serii Koala należą do sztandarowych produktów polskiej firmy AMOS. Linia przeznaczona jest do samochodów, które posiadają konwencjonalny, bezrynienkowy dach lub fabryczne punkty montażowe. Mocne łapy mocujące i belki poprzeczne o szczelinowym przekroju i długości 107 centymetrów pozwalają uzyskać maksymalną nośność bagażnika na poziomie 75 kilogramów, o ile producent pojazdu nie nałożył dodatkowych ograniczeń.

Stalowy profil belki poprzecznej bagażnika AMOS Koala zabezpieczony jest przed korozją ocynkiem hutniczym oraz koszulką z tworzywa sztucznego.

 

Przy doborze odpowiedniego bagażnika od danego modelu samochodu należy zapoznać się z danymi katalogowymi firmy AMOS.

Adres:

Co sądzisz o produkcie

Urodziny -10%
Urodziny -10%