Bagażnik bazowy AMOS Dromader D-2 AMOS 3222

Bagażnik bazowy AMOS Dromader D-2 AMOS 3222

236,68 zł
Cena za sztukę: 236,68 zł  / 
Zawiera podatek VAT Niedostępny.
Kod Produktu: 3222
Informacje o produkcie:

Bagażniki dachowe zyskują co raz większą popularność nie tylko w pojazdach użytkowanych rekreacyjnie, ale także w użytkowych. W ofercie producentów dostępne są liczne akcesoria umożliwiające transport rowerów, nart czy desek surfingowych na bagażnikach dachowych. Różnorodne rozwiązania techniczne stosowane przez konstruktorów umożliwiają zamontowanie bagażników dachowy w praktycznie każdym aucie dostępnym na rynku – niezależnie od kraju produkcji i wersji nadwoziowej.

 

W czołówce producentów bagażników dachowych znajduje się polska firma AMOS, której produkty cenione są za wysoką jakość, oryginalność rozwiązań technicznych i przystępną cenę. Bagażnik AMOS Dromader D-2 jest jednym z najlepiej sprzedających się modeli tego producenta, dedykowany do pojazdów z klasycznym płaskim dachem. Punkty montażowe dla łap znajdują się na rancie dachu tuż przy krawędzi drzwi, co zapewnia wysoką uniwersalność konstrukcji. W zestawie znajdują się cztery łapy montażowe i dwie poprzeczne belki stalowe o otwartym profilu i długości 130 centymetrów. Nośność bagażnika wynosi 70 kilogramów chyba, że producent pojazdu wprowadził dodatkowe ograniczenia.

Bagażnik AMOS Dromader D-2 dostępny jest także w innych wersjach m.in. w opływową belką aluminiową lub z zamknięciem uchwytu na kluczyk.

 

Przy doborze odpowiedniego bagażnika od danego modelu samochodu należy zapoznać się z danymi katalogowymi firmy AMOS.

Amos to polska firma, która narodziła się ponad 60 lat temu, w roku 1957. Natomiast od przeszło 30 lat przedsiębiorstwo jest wyspecjalizowanie w konstrukcji wysokiej jakości bagażników samochodowych. Znajdujące się w ofercie producenta bagażniki Amos to różnorodne produkty o odmiennym zastosowaniu. Producent posiada bagażniki o różnej wielkości i kształcie, dostosowując produkty do potrzeb Klientów. W bagażnikach Amos przewieźć można m.in. sprzęt ogrodowy, taki jak kosiarki, sprzęt sportowy różnego rodzaju i wiele więcej. Ważną część oferty producenta stanowią uchwyty na rowery i narty. Firma Amos wyróżnia się innowacyjnością. Produkty są wykonane z zaawansowanych technologicznie materiałów. Uwagę zwracają również rozwiązania konstrukcyjne, zastosowane m.in. w przypadku uchwytów tylnych na rowery, które umożliwiają otwieranie bagażnika bez zdejmowania rowerów. Warto również podkreślić, że wszystkie części do samochodów Amos są malowane przy użyciu trwałej oraz bezpiecznej dla zdrowia i środowiska, farby proszkowej.

Telefon: 500 177 973
E-mail: amos@amos.auto.pl
Strona internetowa: https://www.amos.auto.pl/
Adres: Szkolna 27
05-552 Mroków

Co sądzisz o produkcie

-10% zniżki za zapis do newslettera
-10% zniżki za zapis do newslettera