Bagażnik bazowy AMOS Dromader D-1 Plus AMOS 3221+

Bagażnik bazowy AMOS Dromader D-1 Plus AMOS 3221+

321,07 zł
Cena za sztukę: 321,07 zł  / 
Zawiera podatek VAT Dostępny. Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych
Kod Produktu: 3221+
Informacje o produkcie:

Bagażnik dachowy, który powiększa możliwości transportowe samochodu to bardzo wygodne rozwiązanie pod względem funkcjonalności. Przydaje się przede wszystkim przy wyjazdach rekreacyjnych – w bagażniku dachowym można transportować narty, rowery, deski surfingowe czy nawet kajaki. Oprócz tego bagażniki dachowe świetnie sprawdzają się w funkcji użytkowej do przewożenia materiałów budowlanych, mebli czy wszelkich długich elementów, które normalnie nie zmieściłyby się w kabinie.

 

Przeznaczony do montażu w samochodach z klasycznym bezrynienkowym dachem bagażnik dachowy AMOS Dromader D-1 Plus jest jednym z najlepiej się sprzedających się modeli w ofercie polskiej firmy AMOS. Montaż odbywa się przy wykorzystaniu specjalnych łap montażowych opierających się o krawędź dachu. W skład zestawu bagażnika AMOS Dromader D-1 Plus wchodzą cztery łapy z zamknięciem na kluczyk oraz dwie belki o długości 130 centymetrów wykonane z ocynkowanej stali. Konstrukcja jest zdolna do przenoszenia obciążeń rzędu 70 kilogramów.

 

Bagażnik AMOS Dromader D-1 dostępny jest także w innych konfiguracjach:

·         AMOS Dromader D-1 (bez zamknięcia i ze stalową belką);

·         AMOS Dromader D-1 Plus Aero (z zamknięciem na kluczyk i aluminiową belką o aerodynamicznym profilu)

 

Przy doborze odpowiedniego bagażnika od danego modelu samochodu należy zapoznać się z danymi katalogowymi firmy AMOS.

Amos to polska firma, która narodziła się ponad 60 lat temu, w roku 1957. Natomiast od przeszło 30 lat przedsiębiorstwo jest wyspecjalizowanie w konstrukcji wysokiej jakości bagażników samochodowych. Znajdujące się w ofercie producenta bagażniki Amos to różnorodne produkty o odmiennym zastosowaniu. Producent posiada bagażniki o różnej wielkości i kształcie, dostosowując produkty do potrzeb Klientów. W bagażnikach Amos przewieźć można m.in. sprzęt ogrodowy, taki jak kosiarki, sprzęt sportowy różnego rodzaju i wiele więcej. Ważną część oferty producenta stanowią uchwyty na rowery i narty. Firma Amos wyróżnia się innowacyjnością. Produkty są wykonane z zaawansowanych technologicznie materiałów. Uwagę zwracają również rozwiązania konstrukcyjne, zastosowane m.in. w przypadku uchwytów tylnych na rowery, które umożliwiają otwieranie bagażnika bez zdejmowania rowerów. Warto również podkreślić, że wszystkie części do samochodów Amos są malowane przy użyciu trwałej oraz bezpiecznej dla zdrowia i środowiska, farby proszkowej.

Telefon: 500 177 973
E-mail: amos@amos.auto.pl
Strona internetowa: https://www.amos.auto.pl/
Adres: Szkolna 27
05-552 Mroków

Co sądzisz o produkcie

-10% zniżki za zapis do newslettera
-10% zniżki za zapis do newslettera