Bagażnik bazowy AMOS C-15 Plus AMOS 3213+

Bagażnik bazowy AMOS C-15 Plus AMOS 3213+

275,48 zł
Cena za sztukę: 275,48 zł  / 
Zawiera podatek VAT Niedostępny.
Kod Produktu: 3213+
Informacje o produkcie:

Bagażnik dachowy, który powiększa możliwości transportowe samochodu to bardzo wygodne rozwiązanie pod względem funkcjonalności. Przydaje się przede wszystkim przy wyjazdach rekreacyjnych – na bagażniku dachowym można transportować narty, rowery, deski surfingowe czy nawet kajaki. Oprócz tego bagażniki dachowe świetnie sprawdzają się w funkcji użytkowej do przewożenia materiałów budowlanych, mebli czy wszelkich długich elementów, które nie zmieściłyby się w kabinie.

 

W ofercie polskiej firmy AMOS znajduje się między innymi bagażnik AMOS Dromader C-15 Plus przeznaczony do montażu w samochodach, które fabrycznie zostały wyposażone w pionowe gwinty montażowe. W zestawie AMOS Dromader C-15 Plus znajdują cztery łapy montażowe z zamkiem na kluczyk oraz dwie stalowe belki o szczelinowym profilu i długości 130 centymetrów. Maksymalna nośność bagażnika AMOS Dromader C-15 Plus to 70 kilogramów, o ile producent samochodu nie nałożył dodatkowych ograniczeń.

 

Dostępne są również inne wersje bagażnika AMOS Dromader C-15 Plus:

·         AMOS Dromader C-15 (bez zamknięcia);

·         AMOS Dromader C-15 Plus Aero (z zamknięciem i aluminiowymi belkami podłużnymi).

 

Przy doborze odpowiedniego bagażnika od danego modelu samochodu należy zapoznać się z danymi katalogowymi firmy AMOS.

Amos to polska firma, która narodziła się ponad 60 lat temu, w roku 1957. Natomiast od przeszło 30 lat przedsiębiorstwo jest wyspecjalizowanie w konstrukcji wysokiej jakości bagażników samochodowych. Znajdujące się w ofercie producenta bagażniki Amos to różnorodne produkty o odmiennym zastosowaniu. Producent posiada bagażniki o różnej wielkości i kształcie, dostosowując produkty do potrzeb Klientów. W bagażnikach Amos przewieźć można m.in. sprzęt ogrodowy, taki jak kosiarki, sprzęt sportowy różnego rodzaju i wiele więcej. Ważną część oferty producenta stanowią uchwyty na rowery i narty. Firma Amos wyróżnia się innowacyjnością. Produkty są wykonane z zaawansowanych technologicznie materiałów. Uwagę zwracają również rozwiązania konstrukcyjne, zastosowane m.in. w przypadku uchwytów tylnych na rowery, które umożliwiają otwieranie bagażnika bez zdejmowania rowerów. Warto również podkreślić, że wszystkie części do samochodów Amos są malowane przy użyciu trwałej oraz bezpiecznej dla zdrowia i środowiska, farby proszkowej.

Telefon: 500 177 973
E-mail: amos@amos.auto.pl
Strona internetowa: https://www.amos.auto.pl/
Adres: Szkolna 27
05-552 Mroków

Co sądzisz o produkcie

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa