Bagażnik bazowy AMOS Alfa (aluminiowy) AMOS 4208

Bagażnik bazowy AMOS Alfa (aluminiowy) AMOS 4208

379,27 zł
Cena za sztukę: 379,27 zł  / 
Zawiera podatek VAT Dostępny. Dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych
Kod Produktu: 4208
Informacje o produkcie:

Bagażnik dachowy to niezwykle szybki, tani i skuteczny sposób na powiększenie przestrzeni bagażowej samochodu. Dodatkowa przestrzeń może być wykorzystana np. do transportu rowerów, sprzętu wodnego, nart, bądź w sposób czysto użytkowy do przewożenia mebli, materiałów budowlanych czy przedmiotów o sporych gabarytach.

 

Najnowszym modelem wśród bagażników dachowych firmy AMOS jest model AMOS Alfa przeznaczony do montażu w samochodach wyposażonych w fabryczne relingi (także zintegrowane). Zastosowane uchwyty są bardzo szybkie w montażu (zamek na kluczyk) izapewniają wysokie bezpieczeństwo przewożonego ładunku. W tej wersji bagażnika AMOS Alfa poprzeczne belki montażowe wykonano z aluminiowych profili o aerodynamicznym kształcie i długości 120 centymetrów. Maksymalne obciążenie bagażnika to 75 kilogramów, o ile producent samochodu nie wprowadził dodatkowych ograniczeń.

 

Dostępna jest także wersja z belkami wykonanymi z ocynkowanej stali.

 

Przy doborze odpowiedniego bagażnika od danego modelu samochodu należy zapoznać się z danymi katalogowymi firmy AMOS.

Amos to polska firma, która narodziła się ponad 60 lat temu, w roku 1957. Natomiast od przeszło 30 lat przedsiębiorstwo jest wyspecjalizowanie w konstrukcji wysokiej jakości bagażników samochodowych. Znajdujące się w ofercie producenta bagażniki Amos to różnorodne produkty o odmiennym zastosowaniu. Producent posiada bagażniki o różnej wielkości i kształcie, dostosowując produkty do potrzeb Klientów. W bagażnikach Amos przewieźć można m.in. sprzęt ogrodowy, taki jak kosiarki, sprzęt sportowy różnego rodzaju i wiele więcej. Ważną część oferty producenta stanowią uchwyty na rowery i narty. Firma Amos wyróżnia się innowacyjnością. Produkty są wykonane z zaawansowanych technologicznie materiałów. Uwagę zwracają również rozwiązania konstrukcyjne, zastosowane m.in. w przypadku uchwytów tylnych na rowery, które umożliwiają otwieranie bagażnika bez zdejmowania rowerów. Warto również podkreślić, że wszystkie części do samochodów Amos są malowane przy użyciu trwałej oraz bezpiecznej dla zdrowia i środowiska, farby proszkowej.

Telefon: 500 177 973
E-mail: amos@amos.auto.pl
Strona internetowa: https://www.amos.auto.pl/
Adres: Szkolna 27
05-552 Mroków

Co sądzisz o produkcie

-10% zniżki za zapis do newslettera
-10% zniżki za zapis do newslettera