Automatyczny uchwyt samochodowy na telefon z ładowarką indukcyjną, czarny EXTREME CWA10-S5

Dodatkowy rabat -7%

Automatyczny uchwyt samochodowy na telefon z ładowarką indukcyjną, czarny EXTREME CWA10-S5

47,53 zł
Cena za sztukę: 47,53 zł  / 
Zawiera podatek VAT
Kod Produktu: CWA10-S5
Informacje o produkcie:

Uchwyt samochodowy model CWA10-S5 to montowany do kratki wentylacyjnej automatyczny uchwyt samochodowy z wbudowaną ładowarką indukcyjną. Uchwyt zaprojektowano w taki sposób by zagwarantować pełne bezpieczeństwo umieszczonego na nim sprzętu. Uchwyt jest niezwykle prosty i wygodny w obsłudze. Wystarczy odłożyć na niego telefon, a sterowane elektrycznie ramiona zamkną się automatycznie, optymalnie ściskając telefon. Aby wyjąć telefon należy dotknąć sensora umieszczonego na górze uchwytu, wówczas ramiona otworzą się automatycznie.

Specyfikacja techniczna:

  • Wejście: 5V/2A 9V/1.67A
  • Wyjście: 5 - 9 V / ≤ 1.2 A / ≤ 10 W
  • Max. odległość ładowania: 8 mm
  • Wydajność: ≥ 72%
  • Częstotliwość: 110 - 205 KHz
  • Metoda ładowania: indukcja magnetyczna
  • Rozstaw imadła: 60 - 88 mm
  • Waga: 95 g

Opakowanie zawiera: kabel USB typ-C 75 c
W zestawie nie ma ładowarki do gniazdka samochodowego!

Lokalizacja części w aucie

eXtreme to polska marka powstała w 2003 roku. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji prostej elektroniki do samochodów i motocykli oraz innych akcesoriów. Ofertę stanowią między innymi ładowarki i zapalniczki samochodowe, kable i przejściówki. Ponadto części eXtreme to ładowarki do akumulatorów motocyklowych oraz gniazda USB do motocykli. Oferta firmy to także liczne uchwyty na telefon i smartfon przeznaczone do montażu w kabinie samochodu lub na motocyklu. Dużą popularnością cieszą się pokrowce na motocykle eXtreme oraz oczyszczacze powietrza do samochodów.

eXtreme jest w pełni polską marką, która przez niespełna 20 lat działalności zdążyła zdobyć uznanie użytkowników i specjalistów. Od początku firma stawiała na wysoką jakość produktów. Wszystkie akcesoria eXtreme przechodzą restrykcyjne testy jakości według najbardziej wymagających norm europejskich. Firma zaczynała od produkcji akcesoriów GSM, aby później wprowadzić do oferty również części do samochodów i motocykli. Oferta w zakresie akcesoriów do pojazdów eXtreme jest stale poszerzana.

Adres:

Co sądzisz o produkcie automatyczny uchwyt samochodowy na telefon z ładowarką indukcyjną, czarny EXTREME CWA10-S5?

Dodatkowy rabat -7%
Dodatkowy rabat -7%