Dni darmowej dostawy! Bezpłatny kurier od 99 zł Pokaż teraz

Wanny zlewowe 1

Producenci
Smarowniczka FEBI 01093

Smarowniczka FEBI 01093

1,99 zł
Cena za sztukę: 1,99 zł

Smarowniczka FEBI 01093

  • Ciężar [kg]:  0,004 kg
  • DIN / ISO:  71412
  • Gwint zewnętrzny [mm]:  AM8 x 1
1,99 zł
Cena za sztukę: 1,99 zł
Dostępny. Dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych

Wanny zlewowe

Wanny zlewowe zakupione w sieci Ucando.pl to długie lata bezproblemowej pracy. Wanna do zlewania oleju należy do narzędzi przeznaczonych do pracy przy samochodach. Oferujemy tylko najlepszej jakości wanny zlewowe, wykonane z najlepszych materiałów i z najwyższą starannością, odporne na odkształcenia i pękanie.

Rola wanny zlewowej

Wanny zlewowe to rodzaj narzędzia warsztatowego, które służy do usuwania płynów z samochodu. Produkt ten posłuży m.in. do usunięcia oleju, płynu chłodniczego czy oleju ze skrzyni biegów. Wanny zlewowe wyposaża się w odpowiednie kanały odprowadzające, które ułatwiają opróżnianie wanny z płynu oraz wyprofilowane uchwyty, ułatwiające przenoszenie wanny zlewowej z danym płynem.

Wanny zlewowe w Ucando.pl

Sklep motoryzacyjny Ucando.pl współpracuje tylko z najlepszymi markami narzędzi warsztatowych, co pozwala zaoferować szeroki wybór wysokiej jakości narzędzi, w tym wanien zlewowych gwarantujących wysoką odporność i wytrzymałość, co zapewnia tym samym długie lata bezproblemowej pracy. Oferowane przez nasz sklep wanny zlewowe to idealne narzędzie do długotrwałego użytkowania, odprowadzania wszelakich płynów i chwytania wycieków, które mogą wystąpić podczas prac warsztatowych.

Zrób zakupy za minimum 99 zł a Twoje zamówienie wyślemy kurierem za darmo
Zrób zakupy za minimum 99 zł a Twoje zamówienie wyślemy kurierem za darmo